fb

Marka:
Termite

Kubek termiczny Termite Tribe

 • Kolor
 • Cena: 69,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 399 zł 15,00 zł 19,00 zł 17,00 zł  20,00 zł 16,00 zł 19,00 zł 15,00 zł 19,00 zł 11,00 zł 15,00 zł 9,90 zł *
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Kubek termiczny Termite Tribe

Efektownie prezentujący się kubek termiczny polskiej marki Termite - która specjalizuje się w produkcji tego rodzaju sprzętu. Nowoczesna dwuściankowa konstrukcja (miedzy ściankami panuje próżnia), zapewnia nie tylko wysokie wartości termoizolacyjne, ale chroni dłonie przed poparzeniem – nie jest więc potrzebny dodatkowy uchwyt, który zwiększałby wagę i wymiary kubka, a także zepsuł jego stylistykę.

Przykrywka wkręcana jest na gwint i wyposażona w otwór oparty na zatrzasku zamykającym – w systemie Pin-Up, który zabezpiecza przed niekontrolowanym wylaniem płynu. Cały system zamknięcia jak i konstrukcja kubka, przekonują do siebie prostotą i niezawodnością - dzięki czemu całość bardzo łatwo utrzymać w odpowiedniej czystości i jest wysoce niezawodna.

Dodatkowym walorem jest materiał, z którego zostały wykonane przykrwki – plastik wolny jest od szkodliwych dla zdrowia substancji, m.in. Bisfenolu A (BPA).

Cechy:
 • pojemność - 400 ml
 • materiał: metal
 • materiały syntetyczne wolne od Bisfenolu A (BPA)
 • podwójne ścianki z dodatkową izolacją próżniową;
 • szczelna nakrętka z gwintem
 • system PIN-UP zabezpieczający przed nieumyślnym wylaniem napoju
 • estetyczna forma;


Pojemność: 400 ml
Materiał:
stal, tworzywo (całkowicie wolne od BPA);

BPA free - Bisfenol A (BPA) jest związkiem chemicznym wykorzystywanym do produkcji m.in. plastiku. Badania wykazały, iż bisfenol może zaszkodzić twojemu dziecku. BPA może wywołać wady wrodzone, nadpobudliwość, zaburzenia metabolizmu i gospodarki hormonalnej organizmu oraz zwiększa ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych. Ten produkt jest cąłkowicie pozbawiony jest tego związku.
PinUp - specjalny zatrzask zamykający zastosowany w kubku. Otwierasz i pijesz. Zamykasz i chronisz płyn przed rozlaniem - proste i niezawodne działanie!
Green Collection® - to zbiór produktów, które w procesie produkcji wykonane zostały z recyklingu materiałów lub powstały, by zredukować szkodliwy wpływ na środowisko, poprzez zmniejszenie ilości odpadów. Green Collection® to produkty przyjazne dla środowiska, stworzone w celu promowania zdrowego trybu życia. Green Collection® znajdują się w wielu kategoriach naszych produktów.
  STAL Cr Ni 18/10, STAL Cr Ni 18/8 - oznaczenia według niemieckiej normy Deutsche Industrie Normen (DIN). Stal chromowo-niklowa odporna głównie na korozję elektrochemiczną w środowisku kwasów nieorganicznych i organicznych, związków azotu, roztworów soli i agresywnych środków spożywczych.

Eksperci radzą - zobacz blog turystyczny wgl.pl 

 
kubki-termiczne-test

Kubek termiczny - jak wybrać?

Szukasz kubka termicznego dla siebie bądź na prezent? Sprawdź czym warto kierować się przy jego wyborze, a takze sprawdź wyniki naszego testu na trzymanie temperatury przez różnego rodzaju kubki termiczne. Sprawdź więc na naszym blogu turystycznym - czym są kubki termiczne.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Karol
Dobry, prosty kubek.
23-11-2015