fb

Marka:
Termite

Kubek termiczny Termite Tribe

 • Kolor
 • Cena: 69,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 299,99 zł 14,99 zł 17,99 zł 16,99 zł  19,99 zł 16,99 19,99 zł 14,99 zł 17,99 9,90 zł *
  300 - 599,99 zł
  powyżej 600 zł GRATIS GRATIS  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 14,99 zł

szt.

Produkty polecane

Opis produktu

Kubek termiczny Termite Tribe

Efektownie prezentujący się kubek termiczny polskiej marki Termite - która specjalizuje się w produkcji tego rodzaju sprzętu. Nowoczesna dwuściankowa konstrukcja (miedzy ściankami panuje próżnia), zapewnia nie tylko wysokie wartości termoizolacyjne, ale chroni dłonie przed poparzeniem – nie jest więc potrzebny dodatkowy uchwyt, który zwiększałby wagę i wymiary kubka, a także zepsuł jego stylistykę.

Przykrywka wkręcana jest na gwint i wyposażona w otwór oparty na zatrzasku zamykającym – w systemie Pin-Up, który zabezpiecza przed niekontrolowanym wylaniem płynu. Cały system zamknięcia jak i konstrukcja kubka, przekonują do siebie prostotą i niezawodnością - dzięki czemu całość bardzo łatwo utrzymać w odpowiedniej czystości i jest wysoce niezawodna.

Dodatkowym walorem jest materiał, z którego zostały wykonane przykrwki – plastik wolny jest od szkodliwych dla zdrowia substancji, m.in. Bisfenolu A (BPA).

Cechy:
 • pojemność - 400 ml
 • materiał: metal
 • materiały syntetyczne wolne od Bisfenolu A (BPA)
 • podwójne ścianki z dodatkową izolacją próżniową;
 • szczelna nakrętka z gwintem
 • system PIN-UP zabezpieczający przed nieumyślnym wylaniem napoju
 • estetyczna forma;


Pojemność: 400 ml
Materiał:
stal, tworzywo (całkowicie wolne od BPA);

BPA free - Bisfenol A (BPA) jest związkiem chemicznym wykorzystywanym do produkcji m.in. plastiku. Badania wykazały, iż bisfenol może zaszkodzić twojemu dziecku. BPA może wywołać wady wrodzone, nadpobudliwość, zaburzenia metabolizmu i gospodarki hormonalnej organizmu oraz zwiększa ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych. Ten produkt jest cąłkowicie pozbawiony jest tego związku.
PinUp - specjalny zatrzask zamykający zastosowany w kubku. Otwierasz i pijesz. Zamykasz i chronisz płyn przed rozlaniem - proste i niezawodne działanie!
Green Collection® - to zbiór produktów, które w procesie produkcji wykonane zostały z recyklingu materiałów lub powstały, by zredukować szkodliwy wpływ na środowisko, poprzez zmniejszenie ilości odpadów. Green Collection® to produkty przyjazne dla środowiska, stworzone w celu promowania zdrowego trybu życia. Green Collection® znajdują się w wielu kategoriach naszych produktów.
  STAL Cr Ni 18/10, STAL Cr Ni 18/8 - oznaczenia według niemieckiej normy Deutsche Industrie Normen (DIN). Stal chromowo-niklowa odporna głównie na korozję elektrochemiczną w środowisku kwasów nieorganicznych i organicznych, związków azotu, roztworów soli i agresywnych środków spożywczych.

Eksperci radzą - zobacz blog turystyczny wgl.pl 

 
kubki-termiczne-test

Kubek termiczny - jak wybrać?

Szukasz kubka termicznego dla siebie bądź na prezent? Sprawdź czym warto kierować się przy jego wyborze, a takze sprawdź wyniki naszego testu na trzymanie temperatury przez różnego rodzaju kubki termiczne. Sprawdź więc na naszym blogu turystycznym - czym są kubki termiczne.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Karol
Dobry, prosty kubek.
23-11-2015