Lampa gazowa Coleman F1 Lite Lantern

Turystyczna lampa gazowa Coleman F1 Lite Lantern, została zbudowana na bazie najbardziej zaawansowanego technologicznie palnika marki Coleman - F1 Lite. Prezentowana lampa gazowa, wyróżnia się wieć ekstremalnie niską wagą i świetną wydajnością pracy.

  • szt.
  • 199,00 zł
  • Niedostępny

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Lampa Coleman F1 Lite Lantern - prawdopodobnie najlżejsza lampa gazowa na świecie!

Turystyczna lampa gazowa Coleman F1 Lite Lantern, została zbudowana na bazie najbardziej zaawansowanego technologicznie palnika marki Coleman - F1 Lite. Prezentowana lampa gazowa, wyróżnia się wieć ekstremalnie niską wagą i świetną wydajnością pracy.

W komplecie zyskamy wytrzymały metalowy klosz, koszulkę żarową oraz niezwykle praktyczny pokrowiec w formie tuby! 

To właśnie lampy gazowe, przewyższają swoją mocą i wydajnością, nawet najbardziej zaawansowane - elektryczne lampy turystyczne. Przy bardzo niskim zużyciu gazu (25 g/h) - gazowa lampa turystyczna Coleman stanowi doskonałe źródło światła na kempingu.

 

Dane producenta: Turystyczna lampa gazowa Coleman F1 Lite Lantern
Paliwo: Gaz propan-butan (np. kartusze Coleman C250 i C500)
Moc (maksymalna): 38 W
Zużycie paliwa: 25 g/h
Rozmiar: około 104 x 52 mm
Waga: około 88 gram.
Szczegóły: w komplecie pokrowiec/tuba transportowa, koszulka żarowa, metalowy uchwyt do zawieszenia lampy;


*Uwaga! Kartusz widoczny na zdjęciach nie wchodzi w skład produktu! Jest to element dostępny oddzielnie. W komplecie do lampy turystycznej dostarczany jest pokrowiec transportowy oraz koszulka żarowa.


Amerykańska firma z ponad 100 letnim doświadczeniem i tradycją, która obecnie jest jednym z największych i najbardziej popularnych producentów sprzętu turystycznego i akcesoriów kempingowych. Wieloletnie doświadczenie, poparte innowacyjnym podejściem oraz dostępem do sprawdzonych materiałów z najwyższej półki, stało się gwarancją sukcesu i popularności firmy Coleman®. 
Ten produkt marki Coleman® objęty jest 2 letnim okresem gwarancyjnym.

 

 

Eksperci radzą - pierwsze użycie lampy gazowej!

3 proste kroki. Przed pierwszym użyciem lampy gazowej wykorzystującej koszulkę żarową - należy wypalić knot (element z którego składa się siateczka).

1. Knot wypalać tylko i wyłącznie na świeżym powietrzu! Włożyć siateczkę większym otworem na palnik. Mniejszy otwór będzie w górnej części palnika. Knot dopasować i ułożyć tak, żeby po wypaleniu miał kształt kulisty.

2. NIE WŁĄCZAĆ GAZU. Przyłożyć płomień (zapałki bądź zapalarka) do dolnej części siateczki i zapalić knot.

3. Niech knot wypali się do końca. Będzie miał wtedy biały kolor (uwaga - może łatwo się pokruszyć przez nieostrożne dotknięcie). Następnie ostrożnie nałożyć klosz i włączyć palnik - zapalając go przez otwór w siateczce do tego przeznaczony. Przez około pół minuty, lampa powinna pracować z pełną mocą. Potem można regulować swobodnie ilość gazu, a dzięki temu i jasność lampy.

         

Typ lampy: Gazowa