LifeStraw Carbon Capsule 2 Pack - wymienny wkład węglowy do filtórw LifeStraw

Zestaw dwóch wkładów węglowych do filtrów na wodę marki LifeStraw.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: LifeStraw
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 44,90 zł 39,90 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

LifeStraw Carbon Capsule 2 Pack - wymienny wkład węglowy do filtórw LifeStraw

Wymienne Kapsułki Węglowe pasujące do butelek LifeStraw Go. Filtrują do 100 litrów wody, redukując chlor, nieprzyjemny smak, zapach i organiczne substancje chemiczne. Filtr membranowy w butelkach jest niewymienny i starcza na ok. 1000 litrów wody.

Jak wymienić kapsułkę węglową?

Wymiana kapsułki węglowej w produktach LifeStraw jest szybka i łatwa do wykonania. Wystarczy odkręcić dolną pokrywę i delikatnie wyjąć kapsułkę. Wyrzuć zużytą do odpowiedniego pojemnika i włóż nową do dolnego otworu słomki i mocno docisnąć, aż zostanie zabezpieczona.

LifeStraw Carbon Capsule 2 Pack - najważniejsze cechy

 • Filtruje 100 litrów wody
 • Wysokiej jakości węgiel aktywny klasy spożywczej
 • 2 wymienne wkłady węglowe w opakowaniu
 • Redukuje chlor, nieprzyjemny smak, zapach i organiczne substancje chemiczne

Marka: LifeStraw
Kolor producenta (wariant): Grey
Kolor: szary
J
Jerzy
Zweryfikowany

Chciałem kupić zły filtr do mojej słomki. Pani z obsługi zadzwoniła do mnie, wyjaśniła mój błąd i pomogła mi zdobyć filtr, który odpowiadał moim potrzebom. Jestem bardzo zadowolony z produktu i bardzo zadowolony z obsługi.