LifeStraw Go - Mountain Grey - przenośny filtr do wody / butelka filtrująca 650 ml

Butelka z filtrem LifeStraw to idealne rozwiązanie dla wszystkich podróżników i sportowców.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: LifeStraw
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • Pojemność zestawu (wariant)
  Kolor producenta (wariant)
  • Blue LifeStraw Go - Blue - przenośny filtr do wody / butelka filtrująca 1000 ml
  • Mountain Grey LifeStraw Go Mountain Grey - butelka filtrująca, przenośny filtr do wody
 • szt.
 • 229,00 zł 194,90 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Butelka LifeStraw® Go - najlepszy towarzysz podróży - kolor: Mountain Grey

Idealne połączenie wielokrotnie nagradzanego przenośnego systemu do oczyszczania wody LifeStraw z wytrzymałą butelką z tworzywa sztucznego (bez BPA).  Praktyczny bidon z filtrem doskonale sprawdzi się na wszystkich wyjazdach.

Nagradzany filtr LifeStraw w zestawie z praktycznym bidonem o pojemności 0,65 L. Wodę możemy uzupełnić w strumieniu, rzece lub nawet jeziorze. Doskonały na wszystkich wyjazdach gdzie dostęp do czystej wody jest ograniczony. Sprawdzi się również w sytuacjach awaryjnych czy na terenach dotkniętych klęskami żywiołowymi.
 
LifeStraw Go - Mountain Grey - przenośny filtr do wody / butelka filtrująca 650 ml

 

Jak działa filtr w butelkach LifeStraw® Go?

Schemat działania filtra osobistego Lifestraw
Dzięki filtrowi LifeStraw umieszczonemu w bidonie przefiltrujesz do 1000 litrów zanieczyszczonej wody. Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości membrany typu "hollow fiber", która działa bardzo wydajnie bez potrzeby używania środków do chemicznej dezynfekcji wody. Filtr LifeStraw usuwa 99.9999% bakterii wodnych, w tym E. coli i salmonelli oraz 99,9% rozwijających się w wodzie pierwotniaków np. Giardia i Cryptosporidium.
 
Nowa wersja LifeStraw Go dzięki dodatkowym otworom w filtrze ułatwia zasysanie wody, dzięki czemu szybciej napijemy się z bidonu. Filtr jest wymienny. W momencie, w którym zasysanie wody z bidonu staje się ciężkie lub prawie niemożliwe musimy wymienić słomkę filtrującą. Blokada przepływu zabezpiecza nas przed wypiciem nieprzefiltrowanej wody, kiedy LifeStraw straci swoje właściwości.
 

LifeStraw Go - najważniejsze informacje:

 • zaawansowana technologia włókien membranowych, pozwala oczyścić 1000 litrów wody z zanieczyszczeń o średnicy większej niż 0,2 mikrona!
 • usuwa 99,9999% rozwijających się w wodzie bakterii, w tym E. coli i salmonelli
 • usuwa 99,9% pierwotniaków występujących w środowisku wodnym np. Giardia i Cryptosporidium
 • woda ma neutralny smak po przefiltrowaniu
 • przy produkcji nie użyto BPA
 • spełnia wymagania amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska,
 • lekki (168 gram) i kompaktowy (23,5 cm długości i 8 cm średnicy)
 • objętość butelki: 0,65 L
 • do użytkowania nie potrzeba energii elektrycznej, baterii
 • W skład zestawu wchodzi:
  • filtr słomkowy LifeStraw,
  • butelka z tworzywa sztucznego (bez BPA) z ustnikiem
  • polska instrukcja użytkownika
  • karabinek do zamocowania przy plecaku

Kupując filtr LifeStraw pomagasz!

Za każdą kupioną sztukę słomki życia producent zapewnia zapas bezpiecznej, pitnej wody dla jednego dziecka z krajów rozwijających się!

Za każde 500 sprzedanych produktów LifeStraw przekazuje społeczności oczyszczacz LifeStraw do szkoły w potrzebie, który zapewnia bezpieczną wodę 100 uczniom przez okres pięciu lat. Innymi słowy, jeden zakup dowolnego produktu LifeStraw zapewnia rok bezpiecznej wody dla dziecka w potrzebie, a pięć zakupów zapewnia temu dziecku bezpieczną wodę przez następne pięć lat. Sprawdźcie sami jak działa program Give Back.

 

Rodzaj pojemnika na wodę: Butelka / Bidon / Manierka
Marka: LifeStraw
Pojemność zestawu (wariant): 650 ml
Kolor producenta (wariant): Mountain Grey
Kolor: szary
H
Hen_ryk
Zweryfikowany

To jedna z łatwiejszych w użyciu butelek filtrujących. Nie przecieka. Działa i woda smakuje świetnie!