Lilijka instruktorska haftowana zielona - dla podharcmistrza / podharcmistrzyni

Haftowana lilijka instruktorska do przyszycia na rękaw munduru.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • Kolor producenta (wariant)
  • czerwony Czerwona lilijka instruktorska haftowana - dla harcmistrza lub harcmistrzyni
  • Granatowy Lilijka instruktorska - przewodnik/przewodniczka
  • zielony Zielona lilijka instruktorska haftowana - dla podharcmistrza lub podharcmistrzyni
 • szt.
 • 4,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Lilijka instruktorska haftowana - zielona

Haftowane instruktorskie lilijki pełnią rolę oznaczania jednego z trzech stopni instruktorskich w Związku Harcerstwa Polskiego. 

Warto sobie ją przyszyć (na lewy rękaw koszuli mundurowej) - będzie dobrze wyglądać w sąsiedztwie każdej plakietki naszego środowiska i wraz z filcową podkładką pod krzyż harcerski będzie dobrze informować innych harcerzy oraz instruktorów o posiadanym stopniu.

Zgodnie z systemem stopni instruktorskich, lilijka jest w jednej z trzech barw, które odnoszą się odpowiednio do trzech stopni:

 • lilijka granatowa oznacza stopień przewodnika
 • lilijka zielona oznacza stopień podharcmistrza
 • lilijka czerwona oznacza stopień harcmistrza

Wymiary:
60 x 47 mm

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR
Kolor producenta (wariant): zielony
Kolor: zielony
P
Piotr

Świetna jakość haftu, polecam!