Lina pryczówka z syntetycznym rdzeniem w środku lub 100% bawełna 

Lina jest nieodłącznym elementem każdego harcerskiego programu obozowego! Przydatna nie tylko do wyplatania pryczy, ale także wszystkich innych "mebli" i urządzeń obozowych, które budować będą harcerze.

Linka pryczówka 100% bawełna - bawełniany oplot i syntetyczny rdzeń

Oferujemy również bardziej ekologiczną wersję wykonaną w 100% z bawełny. Ciągły wzrost świadomości dotyczący środowiska i jego zagrożeń, skłania do szukania alternatyw dla materiałów, które są szkodliwe. Praktycznie w każdej dziedzinie, plastik próbuje się zastępować innymi naturalnymi materiałami, które szybko się rozkładają.

W tradycyjnej lince pryczówce, gdzie dotychczas rdzeń był wykonany z materiału syntetycznego, zastąpiliśmy go czystą bawełną. Bawełna rozkłada się w ciągu pół roku, a plastik nawet 1000 lat! Linka pryczówka 100% bawełniana jest sprzedawana na metry, dlatego możesz zamówić dokładnie tyle ile potrzebujesz! Wystarczy, że w polu ilość wpiszesz ile metrów potrzebujesz. Oczywiście wyślemy do Ciebie linę w jednym kawałku!

Pryczówkę warto zabrać ze sobą nawet tam, gdzie nie będzie klasycznej pionierki!

Obie linki mają podobną wytrzymałość. Siła zrywania pojedynczej linki wynosi między 70 a 100 kg. Dobrze zaplecione łózko, na które składa się bardzo wiele przeplotów wytrzyma duuużo więcej. Ze spokojem można wykonać prycz, która utrzyma nawet 2/3/4 dorosłe osoby.

Długość (wariant): 1 metr
Zweryfikowany

Mocna, wytrzymała. Prycz z niej najlepsza.

Lina pryczówka - na metry

  • Dodaj Opinię
    (1)
  • 1,20 zł
  • szt.
    Niedostępny
  • Dostępność:

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>