Lina pryczówka 25 m, 50 m lub na metry

Linka dla harcerzy. Idealna do tworzenia sprzętów obozowych czy podczas gier i zabaw. Najczęściej wykorzystywana jest, jako linka pryczówka do wyplatania łóżek obozowych.

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 1,20 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych.

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Lina pryczówka z syntetycznym rdzeniem w środku lub 100% bawełna 

Lina jest nieodłącznym elementem każdego harcerskiego programu obozowego! Przydatna nie tylko do wyplatania pryczy, ale także wszystkich innych "mebli" i urządzeń obozowych, które budować będą harcerze.

Linka pryczówka z bawełnianym oplotem i syntetycznym rdzeniem

Lina w wersji z syntetycznym rdzeniem dostępna jest w zestawach o długości 25 lub 50 metrów, dla której każdy druh i druhna na pewno znajdą mnóstwo zastosowań. Są to tradycyjne pryczówki od lat wykorzystywane przez harcerzy w trakcie obozowej pionierki.

Linka pryczówka 100% bawełna - bawełniany oplot i syntetyczny rdzeń

Oferujemy również bardziej ekologiczną wersję wykonaną w 100% z bawełny. Ciągły wzrost świadomości dotyczący środowiska i jego zagrożeń, skłania do szukania alternatyw dla materiałów, które są szkodliwe. Praktycznie w każdej dziedzinie, plastik próbuje się zastępować innymi naturalnymi materiałami, które szybko się rozkładają.

W tradycyjnej lince pryczówce, gdzie dotychczas rdzeń był wykonany z materiału syntetycznego, zastąpiliśmy go czystą bawełną. Bawełna rozkłada się w ciągu pół roku, a plastik nawet 1000 lat!!  Linka pryczówka 100%  bawełniana jest sprzedawana na metry, dlatego możesz zamówić dokładnie tyle ile potrzebujesz! Wystarczy, że w polu ilość wpiszesz ile metrów potrzebujesz. Oczywiście wyślemy do Ciebie linę w jednym kawałku!

Pryczówkę warto zabrać ze sobą nawet tam, gdzie nie będzie klasycznej pionierki!

Obie linki mają podobną wytrzymałość. Siła zrywania pojedynczej linki wynosi między 70 a 100 kg. Dobrze zaplecione łózko, na które składa się bardzo wiele przeplotów wytrzyma duuużo więcej. Ze spokojem można wykonać prycz, która utrzyma nawet 2/3/4 dorosłe osoby.