fb


Lina pryczówka 25 m, 50 m lub na metry

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Długość
 • Cena: 1,20 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Lina pryczówka z syntetycznym rdzeniem w środku lub 100% bawełna 

Lina jest nieodłącznym elementem każdego harcerskiego programu obozowego! Przydatna nie tylko do wyplatania pryczy, ale także wszystkich innych "mebli" i urządzeń obozowych, które budować będą harcerze.

Lina w wersji z syntetycznym rdzeniem dostępna jest w zestawach o długości 25 lub 50 metrów, dla której każdy druh i druhna na pewno znajdą mnóstwo zastosowań. Są to tradycyjne pryczówki od lat wykorzystywane przez harcerzy w trakcie obozowej pionierki.

Oferujemy również bardziej ekologiczną wersję wykonaną w 100% z bawełny. Jest ona sprzedawana na metry, dlatego możesz zamówić dokładnie tyle ile potrzebujesz! Wystarczy, że w polu ilość wpiszesz ile metrów potrzebujesz. Oczywiście wyślemy do Ciebie linę w jednym kawałku!

Pryczówkę warto zabrać e sobą nawet tam, gdzie nie będzie klasycznej pionierki!

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano

Mocna, wytrzymała. Prycz z niej najlepsza.
21-03-2014