fb


Button przypinka turystyczna / podróżnicza

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Wzór
 • Cena: 3,50 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Podróżniczo harcerskie buttony na agrafkę - z kolorowymi grafikami

Pokaż wszystkim, że przyroda i podróżowanie to całe twoje życie. Kolorowy badzik na agrafkę to fajny gadżet do przypięcia na plecak, do kurtki lub bluzy, na korkową tablicę lub do harcerskiego munduru polowego. Fajnie będzie, jeżeli na turystycznym szlaku spotkasz drugą osobę z taką samą przypinką, a może też swoją przypinką zainspirujesz kogoś do podróżowania.

Odznaka ma średnicę 25 mm. Z przodu przypinka pokryta jest przeźroczystą warstwą tworzywa chroniącą wzór i grafikę. Tył buttonu jest aluminiowy. Na tyle znajduje się również agrafka. Każda przypinka to osobny produkt, ale niektóre mogą tworzyć ciekawe zestawy - wszystko zależy od twojej inwencji.

Wszystkie buttony mają rozmiar 25 mm.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Gosia
Fajne :p
23-11-2018