Kubek termiczny z grawerem na zamówienie

Kubek termiczny to idealne rozwiązanie dla każdego. W chłodny dzień pomoże rozgrzać się ciepłą herbatą lub kawą, a latem zagwarantuje orzeźwiający zimny napój.  Jest to także doskonały prezent, a indywidualny grawer pozwoli nadać kubkowi wyjątkowy charakter.
 

Aby usprawnić i przyspieszyć proces produkcji należy skorzystać z formularza zamówienia lub przesłać maila z zamówieniem:

  • przesłać plik z wzorem na adres  zamowienia@wgl.pl
  • podać ilość oraz model zamawianych kubków
  • szczególnie w przypadku zamówień okolicznościowych zaznaczyć termin realizacji
  • w odpowiedzi otrzymasz od nas wszelkie szczegóły związane z zamówieniem oraz koszt wykonania Twojego projektu
  • minimalna ilość kubków z grawerem na zamówienie wynosi 10 sztuk

Standardowy czas wykonania tego produktu wynosi 14 dni roboczych. Istnieje również możliwość wykonania usługi ekspres, płatnej +15% do wartości zamówionego towaru produkcyjnego, która umożliwia skrócenie czasu standardowego do minimum 7 dni roboczych. W okresie letnim (czerwiec-sierpień), z uwagi na dużą liczbę zamówień, możliwość wyboru usługi ekspres jest zawieszona.


Jeśli zamawiasz kubek dla siebie, możesz zaprojektować grawerunek z imieniem swoim lub bliskiej osoby, z datą ważnego wydarzenia, z krótką sentencją, z ozdobnym lub symbolicznym wzorem lub też z logo organizacji, do której należysz. Personalizowany kubek termiczny to także świetny pomysł na praktyczny, osobisty prezent. Można na nim umieścić kilka ważnych słów, imię obdarowywanej osoby lub jakiś charakterystyczny, właściwy tylko dla posiadacza element.

Kubek z grawerowanym dodatkiem może też stać się doskonałą i praktyczną pamiątką albo nagrodą, otrzymywaną przez uczestników wydarzenia, imprezy, wyjazdu, wycieczki, obozu, konkursu. Wówczas każdy zamówiony kubek może otrzymać logo wydarzenia lub organizatora, nazwę lub hasło imprezy, nazwę i logo organizacji, datę czy inny pamiątkowy napis.

A może kubek termiczny z logo i napisem stanie się zwyczajowym elementem wyposażenia zastępu, drużyny, szczepu, a jego posiadanie związane będzie z Waszą obrzędowością?

Możliwości jest mnóstwo, wszystko zależy od pomysłu. To Ty decydujesz o tym, czy mamy dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny, symbolicznie cenny przedmiot, czy może wykonać całą linię pamiątkowych gadżetów. Kubek termiczny z grawerunkiem może nawet stać się przedmiotem, za pomocą którego zamanifestujesz swoją tożsamość, przynależność i charakter.

A
Asia
Zweryfikowany
11-01-2017

Wyszły piękne! Jesteśmy bardzo zadowoleni
Recenzja potwierdzona zamówieniem.

Kubek termiczny z grawerowanym logo - na zamówienie

  • Dodaj Opinię
    (1)

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>