Mapa ExpressMap BESKID MAŁY i MAKOWSKI Laminowana

Odporna na deszcz laminowana mapa turystyczna Beskid Mały i Makowski w skali 1:50 000. Łatwa w składaniu.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: ExpressMap
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 24,90 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Dwustronnie laminowana, łatwa w składaniu i trwała mapa turystyczna Beskid Mały i Makowski w skali 1:50 000.

Mapa obejmuje teren od Bielska-Białej i Żywca na zachodzie, po Myślenice i Jordanów na wschodzie.

Laminowana mapa jest wyjątkowo wygodna w terenie. Nawet mocny deszcz nie zaszkodzi mapie. Co ważne pod zgięciami mapy nie przebiega faktyczna mapa - zgina się jedynie laminat - mapa na zgięciach jest przerwana. Takie rozwiązanie zapewnia, że nie ma słabych punktów, gdzie mapa mogłaby się przecierać - nawet długo użytkowana nie traci swoich wodoodpornych właściwości. 

Mapa posiada bogatą treść turystyczną - m. in.: 

 • szlaki piesze wraz z czasami przejść, inne ścieżki spacerowe i dydaktyczne oraz trasy rowerowe
 • schroniska górskie i młodzieżowe, hotele, pensjonaty oraz kempingi i pola namiotowe
 • trasy narciarskie wraz z wyciągami
 • atrakcje turystyczne, jak muzea, zabytki itp.
 • parki narodowe, krajobrazowe, rezerwaty oraz inne atrakcje przyrodnicze

Mapa posiada przejrzystą i czytelną szatę graficzną - cieniowanie oddające ukształtowanie terenu oraz oczywiście ważne dla każdego turysty poziomice.

Cechy:

 • Wymiary: 100 x 48 cm
 • Wymiary po złożeniu: 11 x 24 cm
 • Rok wydania: 2019
 • ISBN: 978-83-8046-707-1

 

Dokładność i aktualność zapewnia mapie konsultacja treści z regionalnymi terenoznawcami, a także szczegółowa weryfikacja w terenie.

 

Mapa jest zgodna z GPS - posiada współrzędne geograficzne w układzie WGS-84.

 

Wygoda składania.
Mapa jest pocięta na części, więc nie istnieje niebezpieczeństwo zniszczenia jej podczas składania. Specjalnie dostosowane miejsca zgięć sprawiają, że składanie mapy jest szybkie i wygodne.

 

Wodoodporność.
Dzięki laminacie z mapy można korzystać w każdych warunkach - jest odporna na deszcz i nie wyblaknie szybko na słońcu.

 

Trwałość.
Dwustronnie laminowana mapa jest wyjądkowo odporna na zniszczenia. Nie drze się, nie brudzi, nie potrzebuje dodatkowej ochrony. Dlatego sprawdza się na wymagających wyprawach w najcięższych warunkach.

  

Notatki.
Dzięki temu, że mapa jest zalaminowana, można po niej kreślić mazakami. To duża zaleta - można zaznaczyć planowaną trasę na dany dzień, a później wszystko zetrzeć.

 

Typ mapy: mapy laminowane i wodoodporne
Region Polski: Góry
Wydawnictwo: Comfort Map