MEDAID 250 - Apteczka turystyczna / rowerowa w góry z wyposażeniem - wodoodporna

Osobista, wodoodporna apteczka wykonana z trwałego materiału powlekanego PCV. Jest to jedna z najmniejszych apteczek, przygotowana z myślą o wszystkich, którzy nie chcą lub nie mogą zabrać ze sobą apteczki o większych gabarytach.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Medaid
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • Wersja apteczki (wariant)
 • szt.
 • 84,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Apteczka podróżna / górska z wyposażeniem Medaid 250 - wodoodporna i mniejsza wersja profesjonalnej apteczki medycznej!


Apteczka Medaid 250 to  "kompaktowa" wersja cenionego za bogate wyposażenie modelu Medaid 310. Prezentowana wersja apteczki powstała specjalnie na potrzeby osób ceniących wagę i rozmiar sprzętu, przy zachowaniu profesjonalnego wyposażenia. Medaid 250 będzie więc idealną apteczką osobistą - spełniającą oczekiwania turystów, rowerzystów i wszystkich innych aktywnych osób. Dodatkowo została wykonana z materiału powlekanego PCV , dzięki temu apteczka jest wysoce odporna na przecieranie i przemakanie. 
Apteczka została stworzona z myślą o rowerzystach oraz wszystkich turytach, którzy przytraczają apteczki na zewnątrz bagażu. Posiada bryzgoszczelny zamek który niweluje przemakanie. Będzie to więc rodzaj apteczki pierwszej pomocy, który sprawdzi się wszędzie tam - gdzie liczy się wielkość oraz waga przenoszonego ekwipunku.
 
W tylnej części apteczki turystycznej, znajdują się specjalne troki, dzięki którym możemy przymocować ją do plecaka czy ramy roweru.

To co jednak tworzy różnicę jakościową, w przypadku apteczek pierwszej pomocy Medaid - to zastosowane wyposażenie. To w modelu 250, również dobrane zostało przez zespół zawodowych lekarzy i ratowników medycznych, zajmujących się na co dzień pierwsza pomocą medyczną. Każdy element wyposażenia, posiada odpowiednie oznaczenia i certyfikaty - dzięki której mamy pewność, że zastosowane wyposażenie, spełnia najwyższe normy i standardy medyczne.
 
W skład apteczki wchodzi:1 szt.
 • Opatrunek indywidualny typu M
 • 1 szt. Chusta trójkątna
 • 8 szt. Plastry z opatrunkiem 1 opakowanie
 • 2 szt. Chusta opatrunkowa 40 cm x 60 cm
 • 2 szt. Opaska podtrzymująca 6 cm x 4 m
 • 1 szt. Koc termiczny 160 x 210 cm
 • 2 szt. Rękawiczki nitrylowe
 • 2 szt. Chusteczki odkażające
 • 1 szt. NaCl 0,9% 5 ml
 • 1 szt. Maseczka do prowadzenia oddechu zastępczego typ M1
 • 1 szt. Instrukcja pierwszej pomocy wraz z numerami alarmowymi


Wymiary:
około 14 x 11 x 7 cm;
Waga: 0,29 kg

Apteczka została wykonana z materiału odpornego na działanie wody, jednak jej zamki nie zapewniają pełnej wodoszczelności przez co nie zaleca się pełnego zanurzenia produktu. Wszystkie materiały medyczne znajdujące się w środku zamknięte są w szczelnych plastikowych opakowaniach.

 

  Dlaczego właśnie apteczki Medaid? Wiele produktów tego typu na rynku, toworzone jest przez firmy nie mające najczęściej absolutnie żadnego doświadczenia w udzielaniu pierwszej pomocy i ratownictwie medycznym. Produkty te mają zwykle tylko masymalizować zysk producenta. Apteczki Medaid to bardziej efekt wieloletniego doświadczenia grupy specjalistów tworzących tę markę. Firmę Medaid, współtworzą bowiem aktywni lekarze, doświadczeni ratownicy medyczni, instruktorzy ratownictwa, psychologowie czy aktywni ludzie sportu - na przykład podróżnicy.

W efekcie tego zyskujemy zaprojektowane od podstaw, prawdopodobnie jedne z najlepiej wyposażonych apteczek pierwszej pomocy dostępnych na rynku! Polecane przez specjalistów i grono ekspercie - jako profesjonalny produkt medyczny! 
  Apteczka Medaid posiada oznakowanie CE i jest zarejestrowana jako produkt medyczny - ze wszystkimi tego wymogami i obostrzeniami. Apteczka składa się więc z elementów medycznych, które zapewniają określony standard i jakość. Każdy z elementów medycznych znajdujących się w apteczce ma ściśle określoną drogę i warunki rejestracji, a samo zgłoszenie produktu jako medycznego - wymaga zgłoszenia go do takich instytucji jak Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

 

Wersja apteczki: Z wyposażeniem
Rodzaj apteczki: Apteczka turystyczna / podróżna
Marka: Medaid
Wersja apteczki (wariant): 250
Kolor: czerwony