Miś pluszowy ZHP - Maskotka harcerka w mundurze

Średniej wielkości pluszowy miś w harcerskim mundurze. Do wyboru wersja damska, męska i żeglarska. Wysoka jakość wykonania.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • Kolor producenta (wariant)
  • granatowy mundur żeglarski Miś pluszowy ZHP - maskotka Żeglarz w wodniackim mundurze
  • szary mundur żeński Miś pluszowy ZHP- harcerka
  • zielony mundur męski Miś pluszowy ZHP - Maskotka Harcerz w mundurze
 • szt.
 • 79,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Miś pluszowy ZHP - harcerka w mundurze

Pluszowy miś w mundurze harcerskim. Czy może być coś słodszego? Duży, przyjemny i puchaty miś może stać się doskonałym prezentem. Choć na pewno warto mieć takiego tylko dla siebie.

Miś harcerz bądź harcerka może być również maskotką drużyny bądź nagrodą czy upominkiem. Wyróżnijmy naszych harcerzy za konkurs czy podziękujmy naszemu sojusznikowi za pomoc jakiej nam udzielił.

Ten nieustraszony niedźwiadek może towarzyszyć Tobie na każdym obozie i biwaku. Może również czekać na Ciebie w domu i codziennie przypominać o byciu w ZHP. Przyjemna w dotyku maskotka może być Twoja już dziś.

Cechy pluszowego Misia Harcerki ZHP:

 • wysokość misia w pozycji siedzącej to ok. 35 cm
 • miś ubrany jest w mundur harcerski stylizowany na ZHP
 • posiada prawdziwy pasek harcerski
 • kolor chusty przesyłany jest losowo

Wybierz swoją wersję - harcerki, harcerza, bądź misia w mundurze wodniackim.

Organizacja harcerska: ZHP
Wersja: Męska, Damska, Dziecięca i młodzieżowa
Kolor producenta (wariant): szary mundur żeński
Kolor: brązowy, szary
H
Har.cer.qa
Zweryfikowany

Bardzo fajny miś i dotego przytulny polecam

super!

A
Agata
Zweryfikowany

Te misie są naprawdę duże i bardzo przyjemne w dotyku. Sam mundur (mam wersję damską) jest też bardzo dobry. Nie widziałam jeszcze takich ślicznych pluszaków