Miś pluszowy ZHP

Średniej wielkości pluszowy miś w harcerskim mundurze. Do wyboru wersja damska, męska i żeglarska. Wysoka jakość wykonania.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Miran
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 79,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Miś pluszowy ZHP - 3 modele do wyboru

Pluszowy miś w mundurze harcerskim. Czy może być coś słodszego? Duży, przyjemny i puchaty miś może stać się doskonałym prezentem. Choć na pewno warto mieć takiego tylko dla siebie.

Miś harcerz bądź harcerka może być również maskotką drużyny bądź nagrodą czy upominkiem. Wyróżnijmy naszych harcerzy za konkurs czy podziękujmy naszemu sojusznikowi za pomoc jakiej nam udzielił.

Ten nieustraszony niedźwiadek może towarzyszyć Tobie na każdym obozie i biwaku. Może również czekać na Ciebie w domu i codziennie przypominać o byciu w ZHP. Przyjemna w dotyku maskotka może być Twoja już dziś.


Cechy:

 • wysokość misia w pozycji siedzącej to ok. 35 cm
 • miś ubrany jest w mundur harcerski stylizowany na ZHP
 • posiada prawdziwy pasek harcerski
 • kolor chusty przesyłany jest losowo
 • wybierz swoją wersję - harcerki, harcerza, bądź misia w mundurze wodniackim