Naramiennik wędrowniczy ZHP

Symbol ruchu wędrowniczego do nałożenia na lewy pagon bluzy mundurowej.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 5,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Naramiennik wędrowniczy ZHP

Elegancki i łatwo rozpoznawalny symbol watry wędrowniczej, w formie haftowanego naramiennika. Służy oznaczeniu przynależności do Ruchu Wędrowniczego w Związku Harcerstwa Polskiego.

Płomienie wędrowniczej watry symbolizują (kolejno, od najmniejszego): siłę ciała, siłę rozumu i siłę ducha. Polana watry oznaczają pracę nad sobą, służbę i szukanie swojego miejsca w społeczeństwie. Kolor zielony budzi skojarzenie z przyrodą, więc także z wędrowaniem.

Naramiennik przyznawany jest rozkazem po pozytywnie zakończonej próbie wędrowniczej. Należy go wtedy obszyć wokół lewego pagonu koszuli harcerskiej.

Pagon należy samodzielnie zszyć i nałożyć na naramiennik.

Wymiary: szerokość: 9,3 cm, wysokość: 7 cm

Organizacja harcerska: ZHP
Kolor: zielony
M
Maciej Łączny
Zweryfikowany

Część Czuwaj!!! Produkt jak zawsze na 5. Młody jeszcze nie wie, że go otrzyma

Ładnie wyhaftowany, wymiar idealny na pagon.