Naszywka szachownica lotnicza Biało-Czerwona - tarcza lotnika

Szachownica lotnicza jest od prawie 100 lat znakiem rozpoznawczym Polskich Sił Powietrznych. Szachownice malowane są na samolotach i helikopterach, a  w przeszłości były również umieszczane na pojazdach wojskowych. W harcerstwie noszona jest przez drużyny lotnicze i pro-obronne.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 5,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Szachownica lotnicza jest od prawie 100 lat znakiem rozpoznawczym Polskich Sił Powietrznych. Szachownice malowane są na samolotach i helikopterach, a  w przeszłości były również umieszczane na pojazdach wojskowych. W harcerstwie noszona jest przez drużyny lotnicze i pro-obronne.

 

Cechy:

 • Tradycyjna szachownica biało-czerwona jest jednym z symboli Wojska Polskiego
 • Szachownica jest używana jako znak rozpoznawczy środowisk lotniczych i pro-obronnych

 

Wzór polskiej szachownicy lotniczej jest jednym z najbardziej udanych polskich znaków graficznych. Naszywki z szachownica są często używane jako ozdoby na pleckach i innych elementach, które używamy w podróżach zagranicznych, jak również przez polskich kibiców.

 

Specyfikacja:

 • Naszywka haftowana
 • Wymiary szachownicy 4,5 cm x 4,5 cm lub 6,5 cm x 6,5 cm

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR