Notatnik harcerski ScoutBook - wielozadaniowy notes harcerza

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 4,90 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Harcerski notes, kalendarz, książka adresowa i wiele więcej!

Elegancko wydany i niezwykle praktyczny kołonotatnik Scout Book, który jest niezbędnikiem każdego harcerza i zucha. Może służyć jako notatnik na zbiórkach, obozach czy po prostu w codziennych obowiązkach.

 

Co zawiera harcerski dzienniczek:

 • miejsce na notatki - z wyznaczonym polem na zapisanie numeru telefonu czy adresu e-mail
 • kalendarz
 • skala kompasu
 • podziałki mapy

 

Mądrzy ludzie wolą zapisywać! Wszystkie ważne rzeczy jakie chcą zapamiętać. Nawet jeśli potem zgniatają i wyrzucają zapisane kartki. Taka technika pomaga zapamiętać i przyswoić nową informację. Warto podpatrywać jak robią to najlepsi. Warto mieć więc pod ręką zawsze coś do pisania. Kartkę, ołówek czy długopis.

Czemu więc nie zabierać ze sobą notatnika harcerskiego. Na każdą zbiórkę, każdy biwak czy obóz. Zabierzesz go wszędzie ze sobą dzięki małym wymiarom. Możesz też wybrać wielkość. Wyrywanie kartek będzie łatwe, a jest ich dużo, więc notes będzie Ci długo służył.

 

Notesy produkowane są w trzech rozmiarach (do wyboru w opcjach produktu): Nano, Mini oraz PRO.

Do rozmiarów Mini oraz PRO otrzymasz długopis w prezencie od Woda Góry Las!

 

Rozmiary:

 • Nano (wys/szer):  10 x 7,5 cm (rozmiar A7) - mieści się w kieszeni munduru
 • Mini (wys/szer): 15 x 10 cm (rozmiar A6) - długopis gratis!
 • PRO (wys/szer): 20 x 16,5 cm (rozmiar A5) - długopis gratis!

Uwaga! W przypadku braku na magazynie zamawianej ilości notesów, czas oczekiwania na ich wytworzenie wynosi maksymalnie do 14 dni roboczych. Istnieje również usługa ekspress - płatna +15% do wartości zamówionych notesów, która umożliwia skrócenie czasu standardowego do minimum 7 dni roboczych.

Okładka: usztywniana

Najlepsze pomysły na gadżety i upominki dla harcerzy?

 

Szukasz pomysłu na oryginalny upominek dla harcerza, a może myślisz nad stworzeniem produktu dla swojej drużyny, gromady, szczepu, hufca czy chorągwi. Na blogu opisujemy najpopularniejsze pomysły na gadżety dla harcerzy, z przykładowymi produktami. Sprawdź teraz co proponujemy!