Skórzany suwak do chusty z wypalanym logo WAGGGS

Chcesz mieć prosty i stylowy pierścień, który jednocześnie podkreśli Twoją przynależność do ruchu skautowego? Oto on - skórzany pierścień z logo WAGGGS, który komponuje się z każdą chustą, a dzięki jasnej skórze, z czasem nabierze unikalnego wyglądu, związanego tylko z Tobą. 

Ten suwak z symbolem Światowej Organizacji Ruchu Skautowego to szczególnie dobra propozycja dla wszystkich, którzy biorą udział w międzynarodowych zlotach lub spotkaniach ze skautami z zagranicy. Będzie pasował do wszystkich okolicznościowych chust oraz czerwonej chusty z białym orłem, która jest wyróżnikiem każdego polskiego patrolu podczas międzynarodowych spotkań.

WAGGGS - World Association of Girl Guides and Girl Scouts to organizacja, która skupia aż 10 milionów dziewcząt i kobiet w 145 krajach! Ponieważ ZHP należy do jej członków, również polskie harcerki mogą - a może powinny - czuć więź ze skautkami z całego świata. Można to pokazać dzięki temu pierścieniowi! 

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR
Wersja: Męska, Damska, Dziecięca i młodzieżowa
Kolor: skóra naturalna

harcerki powinny być zadowolone :)

Pierścień / suwak harcerski WAGGGS wypalany

  • Dodaj Opinię
    (1)
  • 6,00 zł
  • szt.
  • Dostępność:
    Towar dostępny w ofercie sklepu
    Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas t

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>