fb

Marka:
Miran

Pierścień / suwak harcerski WOSM wypalany

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 5,70 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 399 zł 15,00 zł 19,00 zł 17,00 zł  20,00 zł 16,00 zł 19,00 zł 15,00 zł 19,00 zł 11,00 zł 15,00 zł 9,90 zł *
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Suwak wykonany ze skóry z wypaloną lilijką WOSM

Proste i eleganckie rozwiązania są często najlepsze. Ten jasny suwak z symbolem Światowej Organizacji Ruchu Skautowego to dobra propozycja dla harcerzy ZHP na każdą okazję. Dobrze wygląda z każdą chustą, a dzięki skórzanemu materiałowi, z czasem nabiera unikalnego wyglądu.


Pierścień jest także wyjątkowo dobrym wyborym dla wszystkich, którzy biorą udział w międzynarodowych zlotach lub spotkaniach ze skautami z zagranicy. Będzie pasował do wszystkich okolicznościowych chust oraz czerwonej chusty z białym orłem, która jest wyróżnikiem każdego polskiego patrolu podczas międzynarodowych spotkań.

WOSM - World Organization of the Scout Movement to stowarzyszenie, które skupia organizacje skautowe z ponad dwustu krajów. Ponieważ ZHP należy do jego członków, również polscy harcerze mogą - a może powinni - czuć więź ze skautami z całego świata. Można to pokazać dzięki temu pierścieniowi!

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano

ładnie wykonany, skóra po jakimś czasie ciemnieje i wygląda przyjemnie dla oka
03-03-2014