fb

Marka:
Miran

Pierścień / suwak harcerski WOSM wypalany

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 5,70 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Suwak wykonany ze skóry z wypaloną lilijką WOSM

Proste i eleganckie rozwiązania są często najlepsze. Ten jasny suwak z symbolem Światowej Organizacji Ruchu Skautowego to dobra propozycja dla harcerzy ZHP na każdą okazję. Dobrze wygląda z każdą chustą, a dzięki skórzanemu materiałowi, z czasem nabiera unikalnego wyglądu.


Pierścień jest także wyjątkowo dobrym wyborym dla wszystkich, którzy biorą udział w międzynarodowych zlotach lub spotkaniach ze skautami z zagranicy. Będzie pasował do wszystkich okolicznościowych chust oraz czerwonej chusty z białym orłem, która jest wyróżnikiem każdego polskiego patrolu podczas międzynarodowych spotkań.

WOSM - World Organization of the Scout Movement to stowarzyszenie, które skupia organizacje skautowe z ponad dwustu krajów. Ponieważ ZHP należy do jego członków, również polscy harcerze mogą - a może powinni - czuć więź ze skautami z całego świata. Można to pokazać dzięki temu pierścieniowi!

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano

ładnie wykonany, skóra po jakimś czasie ciemnieje i wygląda przyjemnie dla oka
03-03-2014