Znaczki badge czyli badzik - plakietki przypinane na agrafkę - przypinki / buttony na zamówienie

Buttony, zwane potocznie „przypinkami” lub „badgami” to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych naszywek. Jej dużymi atutami są nie tylko niska cena, ale również brak jakichkolwiek ograniczeń jeśli chodzi o kolorystykę projektu. Buttony to plastikowe plakietki przypinane na agrafkę. W naszej ofercie mamy tego typu przypinki o średnicy 56 mm oraz mniejsze o średnicy 25 mm.

Aby usprawnić i przyspieszyć proces produkcji należy skorzystać z formularza zamówienia lub przesłać maila z zamówieniem:

 • przesłać plik z wzorem w formacie na adres  zamowienia@wgl.pl
 • podać rozmiar buttonu oraz ich zamawianą ilość
 • szczególnie w przypadku plakietek okolicznościowych zaznaczyć termin realizacji
 • w odpowiedzi otrzymasz od nas wszelkie szczegóły związane z zamówieniem oraz koszt wykonania Twojego projektu

Standardowy czas wykonania tego produktu wynosi 14 dni roboczych. Istnieje również możliwość wykonania usługi ekspres, płatnej +15% do wartości zamówionego towaru produkcyjnego, która umożliwia skrócenie czasu standardowego do minimum 7 dni roboczych. W okresie letnim (czerwiec-sierpień), z uwagi na dużą liczbę zamówień, możliwość wyboru usługi ekspres jest zawieszona.

 

Cennik plakietek - button, przypinka

 

Ceny brutto buttonów 56 mm
10 do 24 4,00 zł
25 do 49 3,50 zł
50 do 99 3,00 zł
100 do 199 2,50 zł
powyżej 200 2,40 zł

 

Ceny brutto buttonów 25 mm
10 do 24 3,50 zł
25 do 49 3,00 zł
50 do 99 2,50 zł
100 do 199 2,00 zł
powyżej 200 1,80 zł

   

Czym charakteryzują się buttony?

 • to okrągłe plastikowa przypinka zapinana na agrafkę
 • możesz ją łatwo odpiąć i przypiąć w innym miejscu
 • produkujemy je w rozmiarach 25 mm i 56 mm
 • nie ma ograniczeń kolorystycznych
 • idealnie odwzorujemy nawet najbardziej skomplikowany wzór


Napisz do nas - zamowienia@wgl.pl - jeśli chcesz:

 • wycenić projekt
 • dowiedzieć się więcej o tej technice
 • sprawdzić cenę

 

Cennik projektów przypinek:

 • Projekt z pliku PDF ( pod warunkiem, że został stworzony z pliku wektorowego ) - gratis
 • Projekt z pliku Corela (zapisany w krzywych) – gratis
 • Projekt wykonany wg. opisu Klienta od 80 zł
 • Projekt całkowicie wykonany przez WGL od 80 zł

 

Buttony, zwane również badzikami, to okrągłe plakietki przypinane na agrafkę. Dostępne są w dwóch rozmiarach. Na metalowych krążkach, będących bazą tych przypinek, można umieścić dowolny wzór – wydruk komputerowy. Jedynym ograniczeniem stosowanego w tym przypadku projektu plakietki jest wielkość (i, oczywiście, dopasowany do wielkości stopień skomplikowania grafiki, tak by całość była czytelna; należy pamiętać przede wszystkim o rozmiarze używanej czcionki). Z zewnątrz każdy button pokryty jest warstwą cienkiego, przezroczystego plastiku, dzięki czemu wzór nabiera połysku, a cała przypinka jest bardziej odporna na warunki atmosferyczne, eksploatację i przechowywanie.

Ze względu na niewielki rozmiar badzików, najlepiej sprawdzają się projekty mało skomplikowane, symboliczne – takie jak logotypy czy proste obrazki. Z tego względu buttony często stosowane są jako symbole rozpoznawcze czasowej przynależności do jakiejś grupy: grona organizatorów wydarzenia, uczestników wycieczki czy eventu, zwolenników jakiejś idei czy akcji. W środowisku harcerskim i turystycznym szczególnie buttony upamiętniające wyjazdy i akcje społeczne cieszą się dużą popularnością – również ze względu na bardzo przystępny koszt produkcji. Przypinane na agrafki znaczki mogą także stanowić prosty, ciekawy i symboliczny sposób na wyróżnienie dziecka podczas zajęć w przedszkolu, w szkole, na warsztatach. Ale buttony nie są przeznaczone wyłącznie dla dzieci i harcerzy. W ostatnim czasie da się zauważyć rosnącą popularność badzików jako gadżetów, dodatków do ubrań i akcesoriów niezależnie od wieku. Tego typu przypinki są często humorystyczne – to zabawne obrazki lub krótkie hasła, nierzadko reakcyjne względem bieżących wydarzeń społecznych. Buttony bywają także ulubionymi gadżetami członków subkultur, a nawet grup hobbystycznych czy lifestylowych, a także fanów zespołów muzycznych. Zastosowanie badzików jest więc bardzo szerokie.

W naszym sklepie dostępna jest bogata oferta gotowych buttonów do zakupu detalicznego. Istnieje także możliwość złożenia zamówienia na większą ilość przypinek wykonanych według własnego projektu lub sugestii. Ceny takich zamówień są bardzo atrakcyjne, a czas realizacji – krótki.

Przygotowując samodzielnie projekt pamiętaj o odpowiednich wymiarach samej plakietki oraz dostosowanej do niej ramki. W przypadku buttonu o średnicy 56 mm cała grafika musi się zmieścić w kole o średnicy 53 mm, ramka natomiast musi mieć 68 mm średnicy. Natomiast przy buttonach 25 mm cała grafika może zająć przestrzeń o maksymalnej średnicy 23 mm, a ramka to koło o średnicy 33 mm. Przy mniejszych badgach należy także pamiętać, że wszystkie napisy będą dość małe i w przypadku zbyt dużej ich ilości mogą stać się nieczytelne.

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR
K
Karolina
ponad pół roku temu

Szybko, sprawnie i bez zbędnego gadania :) Buttony są ładne, nic im nie dolega :) :)

B
Biegacze
Zweryfikowany
ponad pół roku temu

Kolejny raz dziękujemy za przygotowanie buttonów na nasz rajd. Dzięki i pozdrawiamy.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.

T
Tater
Zweryfikowany
ponad pół roku temu

Wszystko w porządku. Wykonanie ok, cena przystępna.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.Przypinki na zamówienie buttony badziki na agrafkę

 • Dodaj Opinię
  (3)

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>