Plakietka haftowana herb Poznań - naszywka na mundur

Plakietka haftowana z herbem miasta Poznania. Do naszycia na mundur harcerski.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 6,90 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Plakietka haftowana herb Poznań

Haftowana plakietka z herbem Poznania to klasyczna naszywka, noszona przez poznańskich harcerzy na lewym ramieniu munduru. 
 
Naszywkę z herbem Poznania należy naszyć na lewym ramieniu koszuli mundurowej, poniżej plakietek oznaczających drużynę, gromadę czy szczep. Zazwyczaj jest to mniej więcej środkowa część ramienia.

Wymiary plakietki: 7 x 5 cm
Grubość plakietki: ok. 0,1 cm

Wśród środowisk poznańskich przyjęło się, że naszywki z herbem Poznania nie są osobno przyznawane, jak to często bywa z naszywkami drużyny. Dlatego zuchy, harcerki i harcerze z Poznania kupują je najczęściej wraz z pierwszym mundurem. 
 
Herb Poznania został wykonany w metodzie haftu cyfrowego, która jest jedną z najtrwalszych metod znakowania odzieży i produkcji naszywek. Specyfika tej techniki powoduje, że plakietki mają lekko wypukłą, wyczuwalną strukturę. Jeżeli poświęcisz chwilę na staranne przyszycie herbu do munduru, to powinny bez problemu znieść również pranie w pralce automatycznej.
 
plakietka haftowana herb Poznań - naszywka na mundur

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR
Kolor: niebieski
d
denada

porządnie wykonany haft, ładnie prezentuje się na ramieniu, faktycznie przeszła pranie bez kłopotu.