fb


Plakietka haftowana herb Poznań - naszywka na mundur

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 6,90 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 399 zł 15,00 zł 19,00 zł 17,00 zł  20,00 zł 16,00 zł 19,00 zł 15,00 zł 19,00 zł 11,00 zł 15,00 zł 9,90 zł *
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Plakietka haftowana herb Poznań

Haftowana plakietka z herbem Poznania to klasyczna naszywka, noszona przez poznańskich harcerzy na lewym ramieniu munduru. 
 
Naszywkę z herbem Poznania należy naszyć na lewym ramieniu koszuli mundurowej, poniżej plakietek oznaczających drużynę, gromadę czy szczep. Zazwyczaj jest to mniej więcej środkowa część ramienia.

Wymiary plakietki: 7 x 5 cm
Grubość plakietki: ok. 0,1 cm

Wśród środowisk poznańskich przyjęło się, że naszywki z herbem Poznania nie są osobno przyznawane, jak to często bywa z naszywkami drużyny. Dlatego zuchy, harcerki i harcerze z Poznania kupują ją najczęściej wraz z pierwszym mundurem. 
 
Herb Poznania został wykonany w metodzie haftu cyfrowego, która jest jedną z najtrwalszych metod znakowania odzieży i produkcji naszywek. Specyfika tej techniki powoduje, że plakietki mają lekko wypukłą, wyczuwalną strukturę. Jeżeli poświęcisz chwilę na staranne przyszycie herbu do munduru, to powinny bez problemu znieść również pranie w pralce automatycznej.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
denada
porządnie wykonany haft, ładnie prezentuje się na ramieniu, faktycznie przeszła pranie bez kłopotu.
25-03-2019