Plakietka żakardowa herb Poznań - naszywka na mundur

Plakietka żakardowa z herbem miasta Poznania. Do naszycia bądź wprasowania na mundur.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 4,90 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Plakietka żakardowa herb Poznań

Żakardowa plakietka z herbem Poznania to doskonały pomysł na pokazanie swego przywiązanie do stolicy Wielkopolski! Można ją naprasować na lewy rękaw harcerskiego munduru.
 
Po naprasowaniu, plakietka prezentuje się niezwykle elegancko, bardzo dobrze komponując się zarówno z męską jak i damską koszulą harcerską.

Wysokość plakietki: 5,2 cm

Instrukcja naprasowywania:
 1. Plakietkę należy wprasowywać na czystą tkaninę, przez warstwę ochronną (np. szmatka, ręcznik, gazeta).
 2. Wykorzystując prasę lub żelazko o temperaturze ok 180 stopni (3 kropki na żelazku) przyciskaj mocno plakietkę do tkaniny przez około 20 sekund.
 3. Można powtórzyć proces naciskając w miejscu wprasowania z lewej strony tkaniny.
 4. Po wprasowaniu, odłożyć na 48 godzin celem właściwego połączenia plakietki z podłożem.

 

plakietka żakardowa herb Poznań - naszywka na mundur

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR
Kolor: niebieski

dobrze wykonany herb, lepszy niż te stare na filcu

Z
Zosia

Dzięki temu, że można ją naprasować to nie musiałam używać nici. Mnie to akurat cieszy bo dużo ładniej się to prezentuje ;)