Naszywki Haftowane plakietki harcerskie na zamówienie

Haftowana plakietka na specjalne zamówienie. Spersonalizuj swoją naszywkę dla drużyny. Doskonały pomysł również jako pamiątka po ważnych wydarzeniach, wyprawach itp.

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność:
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie.<strong> Wysyłka w 14 dni roboczych.</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w <strong>ciągu 14 dni roboczych</strong> od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie. Wysyłka w 14 dni roboczych.
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 14 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • sztuka
 • 2,90 zł
 • Niedostępny

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Haftowane plakietki z dowolnym wzorem

Plakietki haftowane zyskują coraz większą popularność, ponieważ są nie tylko efektowne i estetyczne, ale także bardzo trwałe. Będą świetnie prezentowały się zarówno na mundurze harcerskim jak i wszelkich innych częściach garderoby lub wyposażenia turystycznego. Przy wycenie haftu nie ma znaczenia ilość kolorów użytych w projekcie, a jedynie stopień skomplikowania wzoru Jedynym ograniczeniem jest tu wielkość liter: nie mogą być mniejsze niż 5 mm, gdyż w przeciwnym razie napis stanie się nieczytelny.

Aby usprawnić i przyspieszyć proces produkcji należy skorzystać z formularza zamówienia lub przesłać maila z zamówieniem:

 • przesłać plik w formacie .jpg lub .cdr (Corel)
 • podać wymiary plakietki oraz ilość zamawianych plakietek
 • szczególnie w przypadku plakietek okolicznościowych zaznaczyć termin realizacji
 • *w odpowiedzi otrzymasz od nas wszelkie szczegóły związane z zamówieniem oraz koszt wykonania Twojego projektu

 

Uwaga! Cena od 2,90 brutto (za sztukę) ma charakter orientacyjny. Dotyczy naszywki o wielkości sprawności zuchowej (ok. 2,5 x 2,5 cm), z prostym wzorem graficznym oraz łączną ilością zamówioną wynoszącą min. 100 sztuk.

Standardowy czas wykonania tego produktu wynosi 14 dni roboczych. Istnieje również możliwość wykonania usługi ekspres, płatnej +15% do wartości zamówionego towaru produkcyjnego, która umożliwia skrócenie czasu standardowego do minimum 7 dni roboczych. W okresie letnim (czerwiec-sierpień), z uwagi na dużą liczbę zamówień, możliwość wyboru usługi ekspres jest zawieszona.

 

Czym charakteryzyją się plakietki haftowane

 • bardzo efektowne i trwałe
 • wykonujemy je w każdym kształcie i rozmiarze
 • cena nie zależy od ilości kolorów
 • jedynie litery muszą mieć co najmniej 0,5 cm wysokości, aby pozostawały czytelne
 • archiwizujemy wzory
 • nie wymagamy przygotowania projektu w programach graficznych


Napisz do nas - zamowienia@wgl.pl - jeśli chcesz:

 • wycenić projekt
 • dowiedzieć się więcej o tej technice
 • sprawdzić cenę

 

Cennik projektów plakietek haftowanych:

 • Projekt z pliku PDF ( pod warunkiem, że został stworzony z pliku wektorowego ) - gratis
 • Projekt z pliku Corela (zapisany w krzywych) – gratis
 • Projekt wykonany wg. opisu Klienta – od 70 zł
 • Projekt całkowicie wykonany przez WGL – od 70 zł

 

Plakietki wykonane techniką haftu komputerowego są bardzo estetyczne i świetnie prezentują się zarówno na mundurze harcerskim, jak i na wszelkich innych rodzajach ubrań i akcesoriów.

Podczas projektowania tego rodzaju naszywki nie trzeba przejmować się ograniczeniami w zakresie liczby kolorów. Jedyne wymaganie jest takie, by litery były nie mniejsze niż 5 mm – z tej przyczyny, że drobniejsza czcionka byłaby nieczytelna. Naszywki haftowane charakteryzują się komputerową precyzją wykonania, powtarzalnością haftu – co oznacza, że wszystkie egzemplarze są identyczne – oraz wysoką trwałością. Wygląd, wielkość i kształt każdej zamówionej partii naszywek jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ projekt można przygotować samodzielnie – zgodnie z własną inwencją twórczą – lub z pomocą naszych grafików. Jesteśmy także w stanie wykonać po pewnym czasie kolejną serię identycznych plakietek, ponieważ przechowujemy dawne projekty w archiwum. Haft nadaje plakietce wygląd tradycyjny – przywodzi na myśl dawne techniki wykonywania emblematów i symboli; stosowana przy tym nowoczesna technologia wpływa na jakość i precyzję wykonania każdego egzemplarza, niezależnie od ilości wszystkich plakietek w zamówieniu.

Do grupy naszych głównych klientów należą oczywiście Harcerze, dla których wykonujemy haftowane plakietki drużyn, hufców, plakietki na obozy, biwaki i inne imprezy. Wykonujemy jednak również naszywki haftowane dla służb mundurowych, klubów sportowych, organizacji paramilitarnych i indywidualnych klientów. Wykonamy plakietkę w zasadzie w każdym kształcie i rozmiarze. Istnieje również możliwość zaopatrzenia jej w rzep po spodniej stronie, co ułatwi przyczepianie naszywki w różnych miejscach.

Eksperci radzą - zobacz blog turystyczny wgl.pl 

 
 

Koszulki ze wzorem na zamówienie - jaką technikę wykonania wybrać?

Potrzebujecie wykonać koszulki dla drużyny lub na zbliżający się rajd? Nie wiecie czym się różnią techniki ich wykonania? Zapraszam do krótkiego ich przeglądu – postaramy się przedstawić na czym polegają poszczególne metody wykonywania nadruków oraz do jakiego rodzaju projektów najlepiej je wykorzystać. Sprawdź teraz!