fb


Naszywki Haftowane plakietki harcerskie na zamówienie

Dostępność:Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie.<strong> Wysyłka w 14 dni roboczych.</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w <strong>ciągu 14 dni roboczych</strong> od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena od: 2,90 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 399 zł 15,00 zł 19,00 zł 17,00 zł  20,00 zł 16,00 zł 19,00 zł 15,00 zł 19,00 zł 11,00 zł 15,00 zł 9,90 zł *
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

sztuka

Opis produktu

Haftowane plakietki z dowolnym wzorem

Plakietki haftowane zyskują coraz większą popularność, ponieważ są nie tylko efektowne i estetyczne, ale także bardzo trwałe. Będą świetnie prezentowały się zarówno na mundurze harcerskim jak i wszelkich innych częściach garderoby lub wyposażenia turystycznego. Przy wycenie haftu nie ma znaczenia ilość kolorów użytych w projekcie, a jedynie stopień skomplikowania wzoru Jedynym ograniczeniem jest tu wielkość liter: nie mogą być mniejsze niż 5 mm, gdyż w przeciwnym razie napis stanie się nieczytelny.

Aby usprawnić i przyspieszyć proces produkcji należy skorzystać z formularza zamówienia lub przesłać maila z zamówieniem:

 • przesłać plik w formacie .jpg lub .cdr (Corel)
 • podać wymiary plakietki oraz ilość zamawianych plakietek
 • szczególnie w przypadku plakietek okolicznościowych zaznaczyć termin realizacji
 • *w odpowiedzi otrzymasz od nas wszelkie szczegóły związane z zamówieniem oraz koszt wykonania Twojego projektu

 

Uwaga! Cena od 2,90 brutto (za sztukę) ma charakter orientacyjny. Dotyczy naszywki o wielkości sprawności zuchowej (ok. 2,5 x 2,5 cm), z prostym wzorem graficznym oraz łączną ilością zamówioną wynoszącą min. 100 sztuk.

Standardowy czas wykonania tego produktu wynosi 14 dni roboczych. Istnieje również możliwość wykonania usługi ekspres, płatnej +15% do wartości zamówionego towaru produkcyjnego, która umożliwia skrócenie czasu standardowego do minimum 7 dni roboczych. W okresie letnim (czerwiec-sierpień), z uwagi na dużą liczbę zamówień, możliwość wyboru usługi ekspres jest zawieszona.

 

Czym charakteryzyją się plakietki haftowane

 • bardzo efektowne i trwałe
 • wykonujemy je w każdym kształcie i rozmiarze
 • cena nie zależy od ilości kolorów
 • jedynie litery muszą mieć co najmniej 0,5 cm wysokości, aby pozostawały czytelne
 • archiwizujemy wzory
 • nie wymagamy przygotowania projektu w programach graficznych


Napisz do nas - zamowienia@wgl.pl - jeśli chcesz:

 • wycenić projekt
 • dowiedzieć się więcej o tej technice
 • sprawdzić cenę

 

Cennik projektów plakietek haftowanych:

 • Projekt z pliku PDF ( pod warunkiem, że został stworzony z pliku wektorowego ) - gratis
 • Projekt z pliku Corela (zapisany w krzywych) – gratis
 • Projekt wykonany wg. opisu Klienta – od 70 zł
 • Projekt całkowicie wykonany przez WGL – od 70 zł

 

Plakietki wykonane techniką haftu komputerowego są bardzo estetyczne i świetnie prezentują się zarówno na mundurze harcerskim, jak i na wszelkich innych rodzajach ubrań i akcesoriów.

Podczas projektowania tego rodzaju naszywki nie trzeba przejmować się ograniczeniami w zakresie liczby kolorów. Jedyne wymaganie jest takie, by litery były nie mniejsze niż 5 mm – z tej przyczyny, że drobniejsza czcionka byłaby nieczytelna. Naszywki haftowane charakteryzują się komputerową precyzją wykonania, powtarzalnością haftu – co oznacza, że wszystkie egzemplarze są identyczne – oraz wysoką trwałością. Wygląd, wielkość i kształt każdej zamówionej partii naszywek jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ projekt można przygotować samodzielnie – zgodnie z własną inwencją twórczą – lub z pomocą naszych grafików. Jesteśmy także w stanie wykonać po pewnym czasie kolejną serię identycznych plakietek, ponieważ przechowujemy dawne projekty w archiwum. Haft nadaje plakietce wygląd tradycyjny – przywodzi na myśl dawne techniki wykonywania emblematów i symboli; stosowana przy tym nowoczesna technologia wpływa na jakość i precyzję wykonania każdego egzemplarza, niezależnie od ilości wszystkich plakietek w zamówieniu.

Do grupy naszych głównych klientów należą oczywiście Harcerze, dla których wykonujemy haftowane plakietki drużyn, hufców, plakietki na obozy, biwaki i inne imprezy. Wykonujemy jednak również naszywki haftowane dla służb mundurowych, klubów sportowych, organizacji paramilitarnych i indywidualnych klientów. Wykonamy plakietkę w zasadzie w każdym kształcie i rozmiarze. Istnieje również możliwość zaopatrzenia jej w rzep po spodniej stronie, co ułatwi przyczepianie naszywki w różnych miejscach.

Eksperci radzą - zobacz blog turystyczny wgl.pl 

 
 

Koszulki ze wzorem na zamówienie - jaką technikę wykonania wybrać?

Potrzebujecie wykonać koszulki dla drużyny lub na zbliżający się rajd? Nie wiecie czym się różnią techniki ich wykonania? Zapraszam do krótkiego ich przeglądu – postaramy się przedstawić na czym polegają poszczególne metody wykonywania nadruków oraz do jakiego rodzaju projektów najlepiej je wykorzystać. Sprawdź teraz!
 

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Tamara K.
Jesteście absolutnie niezawodni. W sumie nigdy nie pisałam komentarza pod produktem, ale co roku zamawiam plakietki (no cóż, na ostatnią chwilę) na majowy rajd i zawsze mogę na Was liczyć. Dziękuję :)
05-06-2019

ceny są bardzo różne w zależności od wzorów. zdarzyło mi się robić plakietki po 5 ale też po 10zł... także różnice są duże ale zawsze jestem zadowolony i będę polecał składnicę dalej
01-08-2017
Jan
Już nie raz robiłem plakietki w wglu i zawsze byłem bardzo zadowolony. Jakość jest dobra, przed realizacją zawsze dostaję próbę do akceptacji, z czym nie spotkałem się u poprzedników. Nie mam na co narzekać.
24-04-2017
Leny
A ja plus za bardzo miłą obsługę.
25-01-2016
HSy25
Woda Góry Las profesjonalnie podeszła do realizacji naszych plakietek rajdowych. Posiadaliśmy jedynie rysunek naszej zuchenki - pracownicy przekształcili go w piękną plakietkę. Wszystkim przypadła do gustu. Z pewnością będziemy jeszcze zamawiali.
14-08-2015
h
fajne
17-08-2014
Andrei
Bardzo wysoka jakość wykonania i duży plus za możliwość zamówienia w trybie expres nawet niedużej ilości sztuk!
30-01-2014