Pokrowiec Lifeventure Dristore EReader

  • szt.
  • 65,00 zł
  • Niedostępny

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Pokrowiec na elektroniczny czytnik książek Lifeventure Dristore EReader

Sprzęt elektroniczny z dotykowymi ekranami jest dziś standardem. Jak go chronić podczas podróży, na wycieczce w górach, kiedy złapie nas niespodziewana burza czy w czasie spływu kajakowego?

Charakterystyka:

  • pokrowiec na elektronikę
  • współpracuje z ekranami dotykowymi
  • zwijane zamknięcie na rzep
  • wodoodporny
  • odpinany sznurek ze ściągaczem

Z telefonami, smartfonami i innym podobnym sprzętem elektronicznym praktycznie się dziś nie rozstajemy. Zabieramy go ze sobą wszędzie - na trening, wycieczkę za miasto, spacer z psem, trekking po górach, rajd rowerowy czy spływ kajakowy. Towarzyszy temu często niepokój o... deszcz. Jak ochronić czułą elektronikę przed wilgocią? Można to zrobić za pomocą specjalnego pokrowca Lifeventure Dristore EReader.

Jest wyjątkowy z dwóch względów. Po pierwsze współpracuje z dotykowymi ekranami, więc bez obaw można korzystać z tabletu, palmtopa czy smartfonu bez konieczności wyciągania go z pokrowca. Po drugie jest całkowicie wodoszczelny - nie tylko zabezpiecza przed deszczem i znajdującą się w powietrzu wilgocią, ale także skutecznie chroni, gdy urządzenie wpadnie do wody. Jest to możliwe dzięki rolowanemu zamknięciu na rzep, które doskonale zabezpiecza zawartość przed dostaniem się wody do wewnątrz. Ta informacja powinna szczególne ucieszyć fanów sportów wodnych, dla których zabezpieczenie telefonu i podręcznego aparatu fotograficznego na spływie kajakowym czy rejsie bywa prawdziwym wyzwaniem.

W zestawie znajduje się odpinany sznurek ze ściągaczem. Dzięki niemu można przyczepić pokrowiec do spodni, plecaka lub nosić na szyi.

Lifeventure Dristore EReader to idealny prezent dla wszystkich, którzy kochają aktywność outdoorową w każdej postaci.

Parametry techniczne:

  • wymiary - 160 x 265 mm