Proporzec Harcerski drużyny zastępu ZHP i ZHR - na zamówienie

Proporzec haftowany komputerowo, wykonywany na zamówienie i wzór klienta.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie.<strong> Wysyłka w 14 dni roboczych.</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w <strong>ciągu 14 dni roboczych</strong> od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie. Wysyłka w 14 dni roboczych.
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 14 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Proporce harcerskie ZHP i ZHR - wzory na zamówienie

Chcecie, aby Wasz zastęp, drużyna, szczep lub hufiec wyróżniał się spośród innych? Proporce harcerskie to najlepszy sposób by tego dokonać! Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu różnorodnych haftów postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o wykonywanie proporców, które są bardzo stosownym i eleganckim sposobem na pokazanie unikalnego charakteru swojego środowiska!
 
Przy wycenie haftu nie ma znaczenia ilość kolorów użytych w projekcie, a jedynie stopień skomplikowania wzoru. Jedynym ograniczeniem jest tu wielkość liter: nie mogą być mniejsze niż 5 mm, gdyż w przeciwnym razie napis stanie się nieczytelny.
 

 

Aby jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na towar prosimy złożyć zamówienie poprzez formularz lub:

 • przesłać plik z wzorem proporca na adres e-mail zamowienia@wgl.pl 
 • podać wymiar, kolor oraz ilość zamawianych proporców
 • podać wszelkie dodatkowe informacje jak np. użycie nici metalicznych, wszycie frędzli przy krawędziach
 • szczególnie w przypadku produktów okolicznościowych zaznaczyć termin realizacji
 • w odpowiedzi otrzymasz od nas wszelkie szczegóły związane z zamówieniem oraz koszt wykonania Twojego projektu

Standardowy czas wykonania tego produktu wynosi 21 dni roboczych. Istnieje również możliwość wykonania usługi ekspres, płatnej +15% do wartości zamówionego towaru produkcyjnego, która umożliwia skrócenie czasu standardowego do minimum 14 dni roboczych. W okresie letnim (czerwiec-sierpień), z uwagi na dużą liczbę zamówień, możliwość wyboru usługi ekspres jest zawieszona

Jak zaprojektować proporzec drużyny?

Jakie powinien mieć wymiary proporzec? Gdzie powinna znaleźć się nazwa hufca oraz drużyny? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź poniżej.

Proporce harcerskie ZHP i ZHR - wzory na zamówienie

A
Antonina

Już drugi proporzec robiony u Państwa. Dziękuemy i pozdrawiamy.

Zweryfikowany

Super! Zrobili nam idealną kopie naszego starego proporca, który niestety już się rozpadał :)

RZ
Ryszard ZHR
Zweryfikowany

Kawał porządnej roboty. Proporzec nie należał do najtańszych ale zdecydowanie jest wart każdej wydanej na niego złotówki. Piękne kolory i porządne wykonanie. Polecam.