ROCKLAND Zestaw 2 talerzyków trekkingowych do kijków turystycznych

Zestaw 2 talerzyków trekkingowych do kijków turystycznych. Talerzyki skutecznie zabezpieczają przed zapadnięciem się kija na grząskiej powierzchni.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Rockland
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • Kolor producenta (wariant)
  • Śniegowe ROCKLAND Zestaw 2 talerzyków śniegowych do kijków trekkingowych
  • Trekkingowe ROCKLAND Zestaw 2 talerzyków trekkingowych do kijków turystycznych
 • szt.
 • 8,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

ROCKLAND Zestaw 2 talerzyków trekkingowych do kijków turystycznych

Talerzyki trekkingowe są idealne na wędrówkę w każdym terenie. Skutecznie zabezpieczają przed zapadnięciem się kija na grząskiej powierzchni lub zaklinowaniu między skałkami. Produkt jest kompatybilny z kijami Rockland Rapid i może posłużyć jako awaryjna część zapasowa.

ROCKLAND Zestaw 2 talerzyków trekkingowych do kijków turystycznych - najważniejsze cechy:

 • 2 sztuki w komplecie;
 • talerzyk o średnicy ok. 5 cm
 • wykonane z lekkiego tworzywa syntetycznego
 • kompatybilne z kijami Rockland Rapid
 • część zapasowa

Po co używać talerzyków trekkingowych do kijków turystycznych?

Talerzyki na kije trekkingowe zapewniają dodatkową powierzchnię, która zapobiega zbyt głębokiemu zapadaniu się kijów w miękkich powierzchniach, takich jak piasek czy błoto. Ten dodatkowy opór zapewnia większą stabilność i pozwala lepiej odpychać się od niestabilnych powierzchni. Mogą one również pomóc utrzymać kije od utknięcia między skałami w trudnym terenie lub korzeniach na szlaku. Ważną kwestią przy zakupie talerzyków jest to, że nie są one uniwersalne. Istnieją specjalne koszyki np. do chodzenia po śniegu.

Marka: Rockland
Kolor producenta (wariant): Trekkingowe
Kolor: czarny
V
Vinoqa
Zweryfikowany

Sprawdzają się na szlaku i nie pękają.

N
Nero_90
Zweryfikowany

Mocowanie talerzyków do kijów jest bardzo proste i intuicyjne, i są kompatybilne z moimi kijami trekkingowymi - kupowałem do innych niż wskazane w produkcie.