Skórka do znaczka zucha, odznaki Ratownika ZHP - pasek do odznak

Skórka do zaczepienia Znaczka Zucha lub odznaki ratownika ZHP wykonana z naturalnej skóry.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 4,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Skórka do znaczka zucha, odznaki Ratownika ZHP - pasek do odznak

Praktyczny skórzany pasek do zawieszenia odznak na mundurze.
 
Praca z zuchami, najmłodszymi członkami organizacji harcerskich, to nie lada wyzwanie. To także niezwykły zaszczyt, który warto zaznaczyć - na przykład tym skórzanym paskiem do Znaczka zucha!

Wraz ze znaczkiem, przyczepia się go do prawej kieszeni munduru - jest wówczas oznaką dla innych, że mamy przed sobą członka kadry instruktorskiej pracującej z zuchami.

Skórkę można również wykorzystać do przytwierdzenia odznaki Ratownika ZHP, bądź innych odznak - OKK (Odznaka Kadry Kształcącej), OKP (Odznaka Kadry Programowej) itd. Można również na nich nosić odznaki turystyczne PTTK.

Dostępna w dwóch wersjach: ciemnej i jasnej
 
Wymiary skórki: 90 x 18 mm

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR

Od razu jak dostałem swoja odznakę Ratownika na kursie medycznym to kupiłem tą skórkę. dobrze wymierzone i trzyma się guzika. Polecam!

A
Aszej

Dobra skórka nie tylko dla zucha, można śmiało używać przy odznace pamiątkowej żołnierzy zawodowych.