fb


Sprawność zuchowa indywidualna Epidemiolog / Epidemiolożka

Dostępność:Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie.<strong> Wysyłka w 14 dni roboczych.</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w <strong>ciągu 14 dni roboczych</strong> od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 1,90 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Sprawność zuchowa indywidualna Epidemiolog / Epidemiolożka

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Wam sprawność, którą XIII „Czarny” Szczep im. Zawiszy Czarnego z Hufca ZHP Radomsko stworzył w odpowiedzi na panującą na świecie pandemię koronawirusa.

W tych trudnych chwilach harcerze i zuchy w całym kraju pracują i spotykają się on-line w ramach akcji #zdalniealerazem. Ale konieczność zostania w domach nie przeszkadza w zdobywaniu sprawności - jednego z podstawowych i najważniejszych elementów metodyki harcerskiej. By zdobywanie sprawności miało wychowawczy charakter, powinna ona pozwolić zdobyć konkretną wiedzę i umiejętności oraz uczyć zaradności.

I właśnie indywidualna sprawność zuchowa Epidemiolog i Epidemiolożka świetnie spełniają te cechy! Dlatego też jako Woda Góry Las postanowiliśmy wspomóc XIII „Czarny” Szczep w promowaniu ich propozycji dla Was. Wprowadzamy je do naszej składnicy tak, byście mogli potwierdzić zdobycie sprawności pięknie wyhaftowaną i wyjątkową odznaką sprawności. Ale przede wszystkim, wszelkimi dostępnymi nam kanałami i metodami będziemy zachęcać do podjęcia wyzwania w Waszych gromadach! 


Wymagania:

 • Wiem, co to kwarantanna i dlaczego należy ją stosować. Spędziłem/am kwarantannę w domu lub miejscach wskazanych przez rodziców.
 • Wykonałem/am plakat ilustrujący jak poprawnie myć ręce, powiesiłem/am go w widocznym miejscu, stosuję się do zaleceń.
 • Przygotowałem/am śniadanie, podwieczorek lub kolację dla domowników.
 • Dbam o swoją sprawność fizyczną podczas kwarantanny. Skaczę na skakance, spaceruję lub wykonuję inne ćwiczenia, które pozwalają utrzymać kondycję.
 • Zachęciłem/am domowników do wspólnej zabawy sprawnościowej.


Sprawność została stworzona i opracowana przez XIII „Czarny” Szczep im. Zawiszy Czarnego z Hufca ZHP Radomsko z Chorągwi Łódzkiej ZHP: https://www.facebook.com/13czarnyszczep

Pamiętajcie, że przed rozpoczęciem zdobywania sprawności Wasz Hufiec lub Chorągiew musi zatwierdzić ją odpowiednią uchwałą.

 

W przypadku braku wystarczającej ilości sprawności w magazynie czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 14 dni roboczych.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Ania Katowice
Ten wirus tak przyjeźnie wyglada
20-03-2020