Sprawność zuchowa Przyjaciel Książek / Przyjaciółka Książek

Sprawność zuchowa Przyjaciel Książek zuch poszerza wiedzę o świecie, rozwija wyobraźnię, kształci mowę i doskonali technikę czytania. 

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie.<strong> Wysyłka w 14 dni roboczych.</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w <strong>ciągu 14 dni roboczych</strong> od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie. Wysyłka w 14 dni roboczych.
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 14 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 2,50 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Sprawność zuchowa Przyjaciel Książek / Przyjaciółka Książek

Sprawność ma na celu rozwijanie wyobraźni, a także doskonalenie techniki czytania. „Przyjaciel/Przyjaciółka książek” chętnie pomaga w bibliotece, bez problemu operuje słowem i buduje zdania.

Sprawność Przyjaciel Książek / Przyjaciółka Książek- wymagania:

 1. Lubię czytać książki. Potrafię wymienić autorów moich ulubionych książek.
 2. Mam kartę w bibliotece.
 3. Mam swoją biblioteczkę domową, dbam o nią i staram się ją powiększać.
 4. Pomagałem/am pani w szkolnej bibliotece lub prowadziłem/am bibliotekę na kolonii zuchowej.
 5. Naprawiałem/am drobne uszkodzenia książek, wykonałem/am zakładkę do książek.
 6. Wziąłem/wzięłam udział w konkursie czytelniczym.
 7. Mam swojego ulubionego bohatera książkowego, opowiedziałem/am o nim moim kolegom. Zachęciłem/am do przeczytania jego przygód.
 8. Obejrzałem/am film na motywach znanej mi książki, wskazałem/am różnice między książką i filmem, wady i zalety adaptacji filmowej.

Sprawdź również najważniejsze informacje o reformie SIM - zobacz blog wgl.pl

Nowy System Instrumentów Metodycznych (SIM) - reforma w pigułce

Wszystkie najważniejsze informacje na temat nowe systemu instrumentów metodycznych w prostej i przejrzystej formie. Co się zmienia? A co zostaje? Sprawdź sam!

Metodyka Zuchowa w nowym SIM

Nowy System Instrumentów Metodycznych w tej grupie zmienia chyba najmniej, w końcu jednak, po wielu latach gwiazdki zuchowe zostały oficjalnie uznane. Zgoła szukać odpowiednika stopni harcerskich w poprzednim regulaminie. Sprawdźcie, jak więc wygląda nowy program gwiazdek, sprawności oraz tropów zuchowych.