Suwak harcerski funkcyjny

Suwak ten noszony jest na odpowiednim sznurze funkcyjnym w odpowiednim kolorze. Do wyboru siedem kolorów suwaka.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 5,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Suwak harcerski funkcyjny

Otrzymałeś właśnie przydział do nowej funkcji harcerskiej, która wymaga oznaczenia suwakiem na sznurze? Nie szukaj dalej, wybierz tylko kolor, którego potrzebujesz i będziesz mógł oznaczyć nową funkcję na swoim mundurze.

Pierścienie wykonane są ze skórzanych plecionek, których końce połączone są metalowym elementem. Suwaki funkcyjne nosi się na sznurze. W zależności od ich koloru i ilości, oznaczają różne funkcje.

 • suwak brązowy - funkcyjny zastępu
 • suwak zielony - funkcyjny drużyny
 • suwak granatowy - funkcyjny szczepu
 • suwak srebrny - funkcyjny hufca
 • suwak złoty - funkcyjny chorągwi
 • suwak biały - członkowie komisji rewizyjnych
 • suwak fioletowy - członkowie sądu harcerskiego

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR
A
Andy

Spełniają swoją rolę, nie trzeba wciskać na sznur i też nie przesuwa za bardzo po założeniu.