Sztandar Szkoły i Harcerski na zamówienie - dla hufca / chorągwii

Każda szkoła powinna posiadać swój sztandar szkolny. Każdy hufiec i chorągiew powinny zainwestować w elegancki sztandar. To wizytówka instytucji. Nie może jej zabraknąć na ważnych uroczystościach i wydarzeniach. Sztandar podkreśla charakter i indywidualność szkoły czy hufca. Warto więc zadbać aby był on elegancki i szykowny.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie.<strong> Wysyłka w 14 dni roboczych.</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w <strong>ciągu 14 dni roboczych</strong> od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie. Wysyłka w 14 dni roboczych.
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 14 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 3 999,00 zł
 • Niedostępny

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Sztandar szkoły i harcerski - indywidualny wzór na zamówienie


Każda szkoła powinna posiadać swój sztandar szkolny. Każdy hufiec i chorągiew powinny zainwestować w elegancki sztandar. To wizytówka instytucji. Nie może jej zabraknąć na ważnych uroczystościach i wydarzeniach. Sztandar podkreśla charakter i indywidualność szkoły czy hufca. Warto więc zadbać aby był on elegancki i szykowny.
 

Aby jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na plakietkę prosimy złożyć zamówienie poprzez formularz lub:

 • przesłać plik z wzorem sztandaru w formacie .jpg lub .cdr (Corel) na adres e-mail zamowienia@wgl.pl 
 • podać ilość, dokładny wymiar oraz inne niezbędne szczegóły Twojego projektu
 • szczególnie w przypadku produktów okolicznościowych zaznaczyć termin realizacji
 • *w odpowiedzi otrzymasz od nas wszelkie szczegóły związane z zamówieniem oraz koszt wykonania Twojego projektu

 

 Uwaga! Cena od 3999 zł brutto (za sztukę) ma charakter orientacyjny. Dotyczy zamówienia 1 sztandaru bez drzewca. Cena może się różnic, w zależności od stopnia skomplikowania projektu i innych zmiennych.

Standardowy czas wykonania tego produktu wynosi około 21 dni roboczych.

 
Przy wycenie haftu nie ma znaczenia ilość kolorów użytych w projekcie, a jedynie stopień skomplikowania wzoru. Jedynym ograniczeniem jest tu wielkość liter: nie mogą być mniejsze niż 5 mm, gdyż w przeciwnym razie napis stanie się nieczytelny.

Już teraz możecie u nas zamówić sztandar według Waszego projektu! Każdy projekt podlega indywidualnej wycenie. Prosimy więc o przesyłanie plików graficznych na adres: zamowienia@wgl.pl. Oczywiście bardzo chętnie pomożemy w doprecyzowaniu projektu, bądź stworzymy go od podstaw wg. wskazówek.

Sztandary - projekt i wykonanie


Aby usprawnić i przyspieszyć proces produkcji prosimy we wiadomości przesłać szczegółowe informacje:
 • przesłać plik w formacie .jpg lub .cdr (Corel)
 • podać wymiary sztandaru lub proporca
 • podać wszelkie dodatkowe informacje jak np. użycie nici metalicznych, wszycie frędzli przy krawędziach

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR