Trop zuchowy Aktorzy / Aktorki - artystyczny

Trop Aktorów/Aktorek pomaga zuchom zdobyć wiele nowych umiejętności, pozwala wykazać się pomysłowością, inicjatywą i samodzielnością, sprzyja pozbyciu się nieśmiałości.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie.<strong> Wysyłka w 14 dni roboczych.</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w <strong>ciągu 14 dni roboczych</strong> od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie. Wysyłka w 14 dni roboczych.
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 14 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 2,50 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

​Trop zuchowy Aktorzy / Aktorki - tropy artystyczne

Zdobywając trop "Aktorów / Aktorek" zbiórki mogą mieć formę zabawy w teatr pantomimy, teatr cieni, teatr lalek, operę itd. Można też inaczej − zorganizować zuchowy teatr i prowadzić go przez kilka zbiórek, od pierwszej próby do premiery. W miarę możliwości warto zorganizować spotkanie z aktorami teatru czy lokalnej trupy, aby i oni opowiedzieli o swoim zawodzie.
 

Zadania do wykonania podczas realizacji tropu "Aktorzy / Aktorki":

1. W kręgu rady postanowiliśmy wstąpić do szkoły teatralnej. 
2. Poznaliśmy historię teatru lub/i kina polskiego, znamy najwybitniejszych polskich aktorów.
3. Byliśmy na przedstawieniu w teatrze lub na występie amatorskiego zespołu teatralnego.
4. Uczestniczyliśmy w zajęciach zuchowej szkoły teatralnej, w której ćwiczyliśmy dykcję, poruszanie się na scenie i mimikę.
5. Prowadziliśmy próby w naszym zuchowym teatrze.
6. Wykonaliśmy elementy scenografii, strojów i rekwizyty z darów lasu.
7. Na zakończenie roku szkolnego przygotowaliśmy przedstawienie dla naszych najbliższych. 
 
Podczas realizacji tropu Aktorów / Aktorek zuchy mogą zdobyć również sprawności takie jak: Grajek, Śpiewak/Śpiewaczka, Lalkarz/Lalkarka, Miłośnik/Miłośniczka muzyki, Fryzjer/Fryzjerka, Zgrywus/Zgrywuska, Plastyk/Plastyczka, Dekorator/Dekoratorka, Recytator/Recytatorka, Mim, Charakteryzator/Charakteryzatorka, Złota rączka, Miłośnik/Miłośniczka filmu. ​
 

Sprawdź również najważniejsze informacje o reformie SIM - zobacz blog wgl.pl

Nowy System Instrumentów Metodycznych (SIM) - reforma w pigułce

Wszystkie najważniejsze informacje na temat nowego systemu instrumentów metodycznych w prostej i przejrzystej formie. Co się zmienia? A co zostaje? Sprawdź sam!

Metodyka Zuchowa w nowym SIM

Nowy System Instrumentów Metodycznych w tej grupie zmienia chyba najmniej, w końcu jednak, po wielu latach gwiazdki zuchowe zostały oficjalnie uznane - do tej pory próżno było szukać odpowiednika stopni harcerskich w poprzednim regulaminie. Sprawdź jak wygląda nowy program gwiazdek, sprawności oraz tropów zuchowych.