Trop zuchowy Artyści / Artystki - artystyczny

Trop Artystów/Artystek zapoznaje z różnymi dziedzinami sztuki, pozwala na fantazjowanie i zrealizowanie się twórcze dzieci.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie.<strong> Wysyłka w 14 dni roboczych.</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w <strong>ciągu 14 dni roboczych</strong> od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie. Wysyłka w 14 dni roboczych.
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 14 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 2,50 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

​Trop zuchowy Artyści / Artystki - tropy artystyczne

Zdobywając trop "Artystów / Artystek" uczymy kreatywnego podchodzenia do problemów i rozwiązywania zadań. Trop ma za zadanie zachęcać do podejmowania działań innowacyjnych, a także pomóc w rozwoju pomysłowości i przedsiębiorczości.
 
Trop "Artyści / Artystki" ukazuje równe dziedziny sztuki: poezja, muzyka, plastyka, taniec czy aktorstwo. Warto więc w trakcie cyklu zaplanować spotkanie ze specjalistami w powyższych dziedzinach.
 

Zadania do wykonania podczas realizacji tropu "Artyści / Artystki":

1. W kręgu rady postanowiliśmy spotkać się z Muzami sztuki i nauki.
2. Spotkaliśmy się z Muzami, które przedstawiły nam różne formy sztuki.
3. Efekty naszych prac wykonywanych podczas majsterki z Muzami zebraliśmy we wspólny album sztuki zuchowej.
4. Efekty naszych działań muzycznych i aktorskich nagraliśmy i udostępniliśmy rodzicom oraz przyjaciołom gromady.
5. Zorganizowaliśmy happening sztuki podsumowując spotkania z Muzami.
 
Podczas realizacji tropu Artystów / Artystek zuchy mogą zdobyć również sprawności takie jak: Grajek, Śpiewak/Śpiewaczka, Lalkarz/Lalkarka, Miłośnik/Miłośniczka muzyki, Mistrz/Mistrzyni robótek ręcznych, Miłośnik/Miłośniczka sztuk pięknych, Mistrz/Mistrzyni makramy, Rzeźbiarz/Rzeźbiarka, Modelarz/Modelarka, Mistrz/Mistrzyni orgiami, Plastyk/Plastyczka, Miłośnik/Miłośniczka filmu.
 

Sprawdź również najważniejsze informacje o reformie SIM - zobacz blog wgl.pl

Nowy System Instrumentów Metodycznych (SIM) - reforma w pigułce

Wszystkie najważniejsze informacje na temat nowe systemu instrumentów metodycznych w prostej i przejrzystej formie. Co się zmienia? A co zostaje? Sprawdź sam!

Metodyka Zuchowa w nowym SIM

Nowy System Instrumentów Metodycznych w tej grupie zmienia chyba najmniej, w końcu jednak, po wielu latach gwiazdki zuchowe zostały oficjalnie uznane. Zgoła szukać odpowiednika stopni harcerskich w poprzednim regulaminie. Sprawdźcie, jak więc wygląda nowy program gwiazdek, sprawności oraz tropów zuchowych.