Trop zuchowy Tancerze / Tancerki - artystyczny

Trop "Tancerze / Tancerki" sprzyja wszechstronnemu rozwojowi. Podczas nauki tańców zuchy poznają swoje możliwości, współpracują z partnerem, rozwijają wrażliwość na muzykę i rytm, poprawiają kondycję i koordynację ruchową.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie.<strong> Wysyłka w 14 dni roboczych.</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w <strong>ciągu 14 dni roboczych</strong> od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie. Wysyłka w 14 dni roboczych.
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 14 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 2,50 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

​Trop zuchowy Tancerze / Tancerki - tropy artystyczne

Zdobywając trop "Tancerze / Tancerki " zuchy mogą wspólnie wykonywać potrzebne „dodatki” do strojów (kotyliony, wianki, czapki - przy tańcach ludowych, muszki i rękawiczki - przy tańcach towarzyskich) i dekorować salę na bal. Przy wykonywaniu majsterki należy jednak zwrócić uwagę na ekologię i odpowiedzialne zużycie materiałów.
 

Zadania do wykonania podczas realizacji tropu "Tancerze/Tancerki":

1. W kręgu rady postanowiliśmy zostać tancerzami.
2. Poznaliśmy taniec ludowy, wiemy z jakiego regionu pochodzi.
3. Byliśmy na występie dowolnej formacji tanecznej.
4. Poznaliśmy kilka tańców integracyjnych.
5. Zorganizowaliśmy integracyjne zajęcia taneczne dla środowisk NS lub seniorów.
6. Wykonaliśmy części stroju tancerzy i tancerek oraz wystrój sali z materiałów z recyklingu.
7. Na zakończenie urządziliśmy Festiwal Tańca, gdzie każda szóstka zaprezentowała swój układ taneczny.
 
Podczas realizacji tropu Tancerze / Tancerki zuchy mogą zdobyć również sprawności takie jak: Miłośnik/Miłośniczka muzyki.

Sprawdź również najważniejsze informacje o reformie SIM - zobacz blog wgl.pl

Nowy System Instrumentów Metodycznych (SIM) - reforma w pigułce

Wszystkie najważniejsze informacje na temat nowe systemu instrumentów metodycznych w prostej i przejrzystej formie. Co się zmienia? A co zostaje? Sprawdź sam!

Metodyka Zuchowa w nowym SIM

Nowy System Instrumentów Metodycznych w tej grupie zmienia chyba najmniej, w końcu jednak, po wielu latach gwiazdki zuchowe zostały oficjalnie uznane. Zgoła szukać odpowiednika stopni harcerskich w poprzednim regulaminie. Sprawdźcie, jak więc wygląda nowy program gwiazdek, sprawności oraz tropów zuchowych.