Wielka Encyklopedia Gier Grupowych - Gry na boisku

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Oficyna Wydawnicza Text
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 45,00 zł 36,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Szukasz gier, które pozwolą wyzwolić energię Twoich harcerzy? Może szukasz dynamicznego przerywnika, który zmieni tempo zbiórki? Mamy dla Ciebie coś co Ci pomoże. Wielka Encyklopedia Gier, to zestaw ponad 400 gier do wykorzystania na boisku i w innym terenie, a także na świeżym powietrzu.

Wielka Encyklopedia Gier podzielona jest na kategorie, które ułatwiają wybranie akurat potrzebnej gry. Dodatkowo każda zabawa posiada czytelną informację: dla jakiej grup wiekowej jest przeznaczona, ile osób jest potrzebnych do jej przeprowadzenia, co ćwiczy, bądź jakich umiejętności wymaga oraz jakie materiały należy przygotować.

Dzięki temu staje się bardzo łatwa w użyciu - pomagając podczas obozu, biwaku, czy zbiórki, gdy potrzebujemy zająć czas naszym harcerzom. Pozycja obowiazkowa dla każdego drużynowego!


Specyfikacja:

 • miękka oprawa
 • 366 stron
 • ISBN 978-83-60560-62-4

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR