fb


Wielka Encyklopedia Gier Grupowych - Gry na boisku

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 45,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Szukasz gier, które pozwolą wyzwolić energię Twoich harcerzy? Może szukasz dynamicznego przerywnika, który zmieni tempo zbiórki? Mamy dla Ciebie coś co Ci pomoże. Wielka Encyklopedia Gier, to zestaw ponad 400 gier do wykorzystania na boisku i w innym terenie, a także na świeżym powietrzu.

Wielka Encyklopedia Gier podzielona jest na kategorie, które ułatwiają wybranie akurat potrzebnej gry. Dodatkowo każda zabawa posiada czytelną informację: dla jakiej grup wiekowej jest przeznaczona, ile osób jest potrzebnych do jej przeprowadzenia, co ćwiczy, bądź jakich umiejętności wymaga oraz jakie materiały należy przygotować.

Dzięki temu staje się bardzo łatwa w użyciu - pomagając podczas obozu, biwaku, czy zbiórki, gdy potrzebujemy zająć czas naszym harcerzom. Pozycja obowiazkowa dla każdego drużynowego!


Specyfikacja:

 • miękka oprawa
 • 366 stron
 • ISBN 978-83-60560-62-4

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Mama harcerki
Książka bardzo dobra
15-01-2016