Wielka Encyklopedia Gier Grupowych - Gry pod dachem

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Oficyna Wydawnicza Text
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 48,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Ponad 400 gier w jednym miejscu. Zebrane, sklasyfikowane i doskonale opisane - pomogą zaplanować i przeprowadzić każdą zbiórkę harcerską. Pomogą podczas niepogody na obozie, czy biwaku. Encyklopedia sprawdzi się wszędzie tam, gdy mamy nie za dużo miejsca. Czy będzie to świetlica, czy namiot turystyczny.

Gry zostały posegregowane, by ułatwić odnalezienie, tej która będzie najlepiej pasowała do naszych potrzeb. Łatwe do zapamiętania znaczniki, od razu informjuą dla jakiej grupy wiekowej przygotowana jest gra, ilu potrzebuje uczestników, co dzieki niej osiągamy, a także jakich materiałów potrzebujemy.

Książka posiada również bardzo interesujący wstęp, który jest wykładem o grach jako takich, jak należy z nich korzystać i co warto wiedzieć.


Specyfikacja:

 • miękka oprawa
 • 440 stron
 • ISBN 978-93-60560-79-2

 

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR