Wielka Encyklopedia Gier Grupowych - Gry w terenie

Trzeci tom "Wielkiej encyklopedii gier" zawierający kilkaset pomysłów na aktywności w terenie. 

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Oficyna Wydawnicza Text
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 48,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Wielka Encyklopedia Gier - Gry w Terenie. Miloš Zapletal

Ponad 400 stron gotowych gier, które możecie wykorzystać w terenie. Jest to zbiór wielu pomysłów, które są przydatne dla nauczycieli, instruktorów harcerskich, animatorów oraz dla rodziców. 

Gry w terenie wspierają rozwój podstawowych właściwości psychofizycznych, szybkości, siły, wytrzymałości, spostrzegawczości, opanowania oraz umiejętności kierowania zespołem. Książka posiada bardzo ciekawy wstęp w formie pamiętnika młodego Jiřiego Wolkra. Przedstawia on odczucia szesnastoletniego chłopaka podczas gier i zabaw w terenie. 

Wielka Encyklopedia Gier powstała dzięki pracy wielu osób. Bazowali na bardzo rzadki i ciężko dostępnych źródłach. Zdobywali także wiedzę o grach w krajach rozwijających np. Namibii. 

Specyfikacja:

 • miękka oprawa
 • 498 stron
 • ISBN 978-83-63638-36-8

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR