WOODSON Świeca ogrodowa cytrynowa - antykomarowa

Zadbaj o niesamowitą atmosferę podczas grilla! Dzięki świecy ogrodowej WOODSON spotkanie z rodziną lub znajomymi będzie niezapomniane oraz wolne od komarów.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woodson
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • Wersja (wariant)
  • Eko-ognisko Survival Woodson Eko-ognisko Survival Woodson - naturalna rozpałka
  • Eko-ognisko Woodson 6 szt. Eko-ognisko Woodson - naturalna rozpałka - 6 szt. - box
  • świeca ogrodowa WOODSON Świeca ogrodowa - pochodnia ogrodowa
  • świeca ogrodowa antykomarowa WOODSON Świeca ogrodowa cytrynowa - antykomarowa
 • szt.
 • 15,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

WOODSON Świeca ogrodowa cytrynowa - antykomarowa - świeca ogrodowa w pniu

Dzięki świecy ogrodowej Woodson na pewno spędzicie niesamowite chwile z bliskimi w ogrodzie czy na polu namiotowym. Pieniek został wykonany z najwyższą troską o środowisko naturalne oraz zdrowie. Wykorzystano drewno pochodzące z legalnego źródła oraz jedynie naturalne substancje.

Świeca ogrodowa WOODSON (cytrynowa) - zadbaj o odpowiedni nastrój

To pochodnia, która nie tylko wprowadza cudowną atmosferę podczas wieczornych spotkań, ale również odstrasza komary. Dni w których wracałeś pogryziony do domu przez te owady właśnie się skończyły! Co ważne, taka nietypowa świeca sprawdzi się również zimą - na kuligu czy innej zabawy na świeżym powietrzu.

Świeca ogrodowa WOODSON (cytrynowa) - najważniejsze cechy:

 • wykonana z drewna pochodzącego z legalnego źródła
 • pali się 1,5-2 godziny
 • wydziela dużo ciepła i światła
 • posiada właściwości odstraszające komary
 • może być doskonałym paliwem do kominka
 • wyprodukowana w Polsce
 • wykonana z suchego drewna sosnowego

Jak używać antykomarowej świecy ogrodowej WOODSON?

Wystarczy postawić ją na równej powierzchni, która nie jest łatwopalna - świetnie sprawdzi się duży, płaski kamień lub metalowa misa. Należy również zadbać, aby w najbliższej okolicy (min. 2 metry od świecy) nie znalazły się żadne materiały, które w łatwy sposób można zapalić. Świecę stawiamy pionowo. Otwór z knotem powinien znaleźć w dolnej części. Po jego podpaleniu świeca może dymić. Jeżeli rozpalamy ją przy niekorzystnych warunkach pogodowych i zgaśnie należy wrzucić zapaloną zapałkę do środka pieńka - to ponownie wznieci ogień.

 

WOODSON® to polska marka oferująca produkty do łatwego i szybkiego rozpalania ognia.
W domu, w ogrodzie, na biwaku w lesie. Ich produkty są proste, ekologiczne i w 100% naturalne. Marce od lat towarzyszy postać Woodsona. To bohater, który nawiązuje do ważnych wartości, takich jak zaangażowanie, pasja oraz troska.

Rodzaj kucheniki: Akcesoria
Marka: Woodson
Wersja (wariant): świeca ogrodowa antykomarowa
Kolor: naturalne drewno
P
Patka
Zweryfikowany

Świeca rzeczywiście wprowadza magiczną atmosferę w trakcie garden party i do tego odstrasza komary. 5/5

O
Oskar
Zweryfikowany

Super rozwiązanie kiedy nie mamy gdzie na działce rozpalić ogniska, a chcemy trochę "żywego ognia" :)