fb

Marka:
Aurora

Zapałki sztormowe Aurora - survivalowe 12 szt

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 4,90 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 399 zł 15,00 zł 19,00 zł 17,00 zł  20,00 zł 16,00 zł 19,00 zł 15,00 zł 19,00 zł 11,00 zł 15,00 zł 9,90 zł *
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Zapałki wodoodporne w pudełku - idealne źródło ognia w trudnyuch warunkach

Popularne zapałki morskie - nazywane również sztormowymi, to niezawodny środek rozniecania ognia niemal w każdych warunkach pogodowych.

Produkt, z uwagi na swoją uniwersalnoość, znalazł szerokie grono odbiorców. Używają ich: służby mundurowe, ratownicze, osoby spędzające aktywnie wolny czas, uprawiające sporty ekstremalne oraz hobbiści: wędkarze, żeglarze i myśliwi. Te zapałki sprawdziły się na morzu, podczas wypraw eksploracyjnych oraz w czasie wojskowych działań poligonowych.

Zapałki Aurora dzięki specjalnemu procesowi produkcji charakteryzują się wysoką odpornością na zamoczenie i zawilgocenie. Jednym z elementów, który odróżnia ten produkt od konkurencyjnych, jest odporna na zawilgocenie potarka. Zapałki posiadają wymagane przepisami normy i atesty.

 

Długość zapałki: 9 cm

Ilość zapałek w pudełku: 12 szt

Wymiary pudełka: 9 x 4 x 1,2 cm

Rozpalanie Ogniska - podstawowe zasady

 

Na blogu podpowiadamy jak najskuteczniej rozpalić ognisko w miejscu do tego wyznaczonym - z zachowaniem odpowiedzialności wobec otoczenia i bezpieczeństwa dla użytkownika. Rozważamy o krzesiwach, zapałkach sztormowych i wiele więcej. Koniecznie przeczytaj koniecznie nasz wpis o rozpalaniu ognisk!
 

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano

Kupuje je od lat. Produkt godny polecenia.
01-07-2016