fb


Zestaw na Przyrzeczenie Harcerskie - krzyż harcerski + książeczka harcerska

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 7,99 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Zestaw na Przyrzeczenie Harcerskie - krzyż harcerski + książeczka harcerska

Przyrzeczenie harcerskie to najważniejsze wydarzenie w życiu każdego harcerza. Jego symbolem jest krzyż harcerski noszony na piersi. Po tym niesamowitym wydarzeniu można nazywać się pełnoprawnym członkiem Związku Harcerstwa Polskiego, co symbolizuje Książeczka Harcerska. Ten zestaw przygotowaliśmy dla drużynowych, który przygotowują wszystko, co potrzebne do zorganizowania Przyrzeczenia Harcerskiego. 

Krzyż harcerski
otrzymuje się po zrealizowaniu Próby Harcerza/ Harcerki. Podczas wyjątkowej uroczystości, zazwyczaj w gronie drużyny, Harcerz składa przyrzeczenie harcerskie i otrzymuje Krzyż Harcerski. 

Książeczka harcerska powinna być przekazana harcerzowi po złożeniu Przyrzeczenia Harcerskiego. To dziennik każdego harcerza, w którym dokumentuje się zdobyte stopnie i sprawności, wydarzenia w drużynie.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Oliwka
Super pomysł! Bo często kupuje taki zestaw dla moich harcerzy na przyrzeczenia! ;)
27-07-2020