Zestaw na Przyrzeczenie Harcerskie - krzyż harcerski + książeczka harcerska

Zestaw dla drużynowego na organizację przyrzeczenia harcerskiego. Krzyż harcerski + książeczka harcerska dla harcerza, który właśnie złożył przyrzeczenie!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Oficjalne umundurowanie ZHP
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 7,99 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Zestaw na Przyrzeczenie Harcerskie - krzyż harcerski + książeczka harcerska

Przyrzeczenie harcerskie to najważniejsze wydarzenie w życiu każdego harcerza. Jego symbolem jest krzyż harcerski noszony na piersi. Po tym niesamowitym wydarzeniu można nazywać się pełnoprawnym członkiem Związku Harcerstwa Polskiego, co symbolizuje Książeczka Harcerska. Ten zestaw przygotowaliśmy dla drużynowych, który przygotowują wszystko, co potrzebne do zorganizowania Przyrzeczenia Harcerskiego. 

Krzyż harcerski
otrzymuje się po zrealizowaniu Próby Harcerza/ Harcerki. Podczas wyjątkowej uroczystości, zazwyczaj w gronie drużyny, Harcerz składa przyrzeczenie harcerskie i otrzymuje Krzyż Harcerski. 

Książeczka harcerska powinna być przekazana harcerzowi po złożeniu Przyrzeczenia Harcerskiego. To dziennik każdego harcerza, w którym dokumentuje się zdobyte stopnie i sprawności, wydarzenia w drużynie.

Organizacja harcerska: ZHP