fb

Marka:
Miran

Znaczek / odznaka zucha WILCZEK

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 6,90 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 399 zł 15,00 zł 19,00 zł 17,00 zł  20,00 zł 16,00 zł 19,00 zł 15,00 zł 19,00 zł 11,00 zł 15,00 zł 9,90 zł *
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Pamiątkowy znaczek z zuchowym symbolem wilczka.


Chcesz podarować pamiątkę zuchowi w swojej gromadzie? A może chcesz w wyjątkowy sposób docenić instruktora pracującego z zuchami? Odznaka "Wilczek" jest doskonałą odpowiedzią na oba te pytania. Przed II wojną światową znaczek ten był oficjalną odznaką przynależności do gromady zuchowej, będzie więc podarunkiem oryginalnym i wartościowym.

Wraz z odznaką "Słoneczko" będzie też świetnym sposobem na uzupełnie wyposażenia naszej zuchowej harcówki, a podczas zbiórki będzie dla zuchów świetnym wprowadzeniem w temat historii ruchu zuchowego, którą z pewnością będą chciały poznać.

Metalowy znaczek jest oksydowany, ma wysokość 25 mm i jest zapinany na praktyczny zatrzask.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
nati
Tak samo jak wyróżniające się zuchenki wyróżniamy znaczkiem słoneczka, tak zuchy otrzymują wilczka - bardzo ładnie i starannie wykonane.
03-03-2014