fb

Marka:
Miran

Znak służby

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Wersja
 • Cena: 6,90 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Znak służby

Proste i estetyczne Znaczki Służby, które każdy wędrownik pragnie posiadać! Są oznaką świadomie podjętej służby na rzecz jednej z dziesięciu dziedzin oraz dowodzą wysokich umiejętności działania w grupie. Przypina się je nad prawą kieszenią koszuli harcerskiej.

Aby móc je nosić, wędrownik musi zrealizować, wraz ze swoim zespołem, serię zadań, które potwierdzą jego zaangażowanie i zdolności. Przez ich zdobywanie poznaje on kolejne dziedziny, w których ma możliwość pełnić służbę na rzecz organizacji i społeczeństwa.

Wybrany znak służb można zdobywać w zespole istniejącym stale lub zorganizowanym specjalnie dla zdobywania znaku.

Na podstawie:

"Zasady zdobywania znaków służb", załącznik nr 1 do uchwały Rady Naczelnej ZHP nr 37/XXXII z dnia 15 czerwca 2003 r. w sprawie przyjęcia instrumentu metodycznego – znaki służb.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano

trzymają się mocno, kolory ładne, wszystko ok
03-03-2014