Kompaktowa apteczka Medaid 270 z systemem MOLLE - kolor: czarny

Apteczka dla survivalowców Medaid 270, to mniejsza wersja apteczki typu 370. Jest kompatybilna z innymi elementami systemu MOLLE. Wyposażona we współpracy z ratownikami medycznymi. Doskonale sprawdzi się jako element EDC (ang. everyday carry). Brak odblasków idealnie sprawdzi się podczas działania w terenie.

Mała apteczka do codziennego noszenia. Bardzo dobrze przemyślana i zaprojektowana. Większość elementów jest bardzo łatwo i szybko dostępne dzięki siatkowym kieszeniom. Chronią one też przed przesuwaniem się wyposażenia podczas ruchu. Zamek apteczki został dodatkowo specjalnie ochroniony przed wnikaniem wody. Co ważne Medaid 270 posiada system mocowania MOLLE. Dzięki niemu możemy bardzo dobrze przytroczyć ją do reszty naszego sprzętu. Specjalne miejsce na naszą plakietkę z rzepem pozwala bardziej ją spersonalizować.
 

W skład apteczki Medaid 270 z systemem MOLLE wchodzi:

 • 1 szt. Opatrunek indywidualny typu M
 • 1 szt. Chusta trójkątna
 • 8 szt. Plastry z opatrunkiem 1 opakowanie
 • 2 szt. Chusta opatrunkowa 40 cm x 60 cm
 • 2 szt. Opaska podtrzymująca 6 cm x 4 m
 • 1 szt. Koc termiczny 160 x 210 cm
 • 2 szt. Rękawiczki nitrylowe
 • 2 szt. Chusteczki odkażające
 • 1 szt. NaCl 0,9% 5 ml
 • 1 szt. Nożyczki
 • 1 szt. Instrukcja pierwszej pomocy wraz z numerami alarmowymi

Apteczka Medaid 270 - specyfikacja techniczna:

Wymiary: 14 × 11 × 7 cm
Waga: około 250 g
Użyte materiały (pokrowiec): codura

Dlaczego właśnie apteczki Medaid? Wiele produktów tego typu na rynku, toworzone jest przez firmy nie mające najczęściej absolutnie żadnego doświadczenia w udzielaniu pierwszej pomocy i ratownictwie medycznym. Produkty te mają zwykle tylko masymalizować zysk producenta. Apteczki Medaid to bardziej efekt wieloletniego doświadczenia grupy specjalistów tworzących tę markę. Firmę Medaid, współtworzą bowiem aktywni lekarze, doświadczeni ratownicy medyczni, instruktorzy ratownictwa, psychologowie czy aktywni ludzie sportu - na przykład podróżnicy.

W efekcie tego zyskujemy zaprojektowane od podstaw, prawdopodobnie jedne z najlepiej wyposażonych apteczek pierwszej pomocy dostępnych na rynku! Polecane przez specjalistów i grono ekspercie - jako profesjonalny produkt medyczny! 

Apteczka Medaid posiada oznakowanie CE i jest zarejestrowana jako produkt medyczny - ze wszystkimi tego wymogami i obostrzeniami. Apteczka składa się więc z elementów medycznych, które zapewniają określony standard i jakość. Każdy z elementów medycznych znajdujących się w apteczce ma ściśle określoną drogę i warunki rejestracji, a samo zgłoszenie produktu jako medycznego - wymaga zgłoszenia go do takich instytucji jak Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

 

Eksperci turystyczni radzą - zobacz blog wgl.pl

Apteczka turystyczna – co powinna zawierać?

Praktycznie każda apteczka ratownicza oparta jest na pewnym kanonie wyposażenia. Zbiorze określonych produktów – bez których nie sposób wyobrazić sobie udzielenia pierwszej pomocy. Czy to jednak oznacza, że możemy skompletować jedną apteczkę i używać jej w każdych okolicznościach? Sprawdź!

 

Wersja apteczki: Z wyposażeniem
Rodzaj apteczki: Apteczka turystyczna / podróżna, Apteczka na obóz - harcerska
Marka: Medaid
Wersja apteczki (wariant): 270
Kolor: czarny
W
Wojtek_88
Zweryfikowany

Mała apteczka dla miłośników militariów. Dzięki bardzo małym rozmiarom zmieści się do każdej torby czy plecaka, który nosimy codziennie ze sobą. Specjalne miejsce na plakietkę na rzep pozwoli bardziej spersonalizować naszą apteczkę. Bardzo wygodna przy przytraczaniu do plecaka dzięki systemowi MOLLE.

MEDAID 270 - Apteczka harcerska i turystyczna z wyposażeniem i systemem MOLLE - czarna

 • Dodaj Opinię
  (3)
 • 119,00 zł

Produkty uzupełniające

Folia termiczna NRC BodyTherm - koc termiczny ratunkowy
Folia termiczna NRC BodyTherm - koc termiczny ratunkowy
+ 15,00 zł
MEDAID Mini apteczka kieszonkowa brelok ratunkowy z wyposażeniem - czarna
MEDAID Mini apteczka kieszonkowa brelok ratunkowy z wyposażeniem - czarna
+ 17,00 zł
 • szt.
 • Dostępność:
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas t

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>