MEDAID 510 + Zestaw Uzupełniający - Apteczka szkolna / obozowa / kolonijna z wyposażeniem

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Medaid
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • Wersja apteczki (wariant)
  • 510 Apteczka szkolna / obozowa / kolonijna z wyposażeniem Medaid 510 + Zestaw Uzupełniający
 • szt.
 • 269,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Apteczka do szkoły na obozy i wyjazdy Medaid 510 + gratisy - prawdopodobnie najlepiej wyposażona apteczna na rynku!


Medaid 510 to więcej niż zwykła apteczka pierwszej pomocy. To profesjonalnie wyposażony produkt medyczny, którego projekt i skład stworzony został przez grupę profesjonalnych ratowników medycznych. Dodatkowo zawartość apteczki ratowniczej Medaid spełnia europejską normę w tym zakresie - DIN 13157 oraz deklarację CE. To wszystko elementy gwarantujące produkt najwyższej jakości i funkcjonalności, który bez obaw "formalnych" możemy wykorzystywać w każdym kraju UE i świecie!

Model Medaid 510
jest również jedną z najlepiej wyposażonych apteczek. Składa się łącznie z ponad 70 elementów! Odpowiadających takim przypadkom jak: nagłe zatrzymanie krążenia, zranień, skaleczeń, urazów oka, urazów głowy, zwichnięć, skręceń, złamań, hipotermii czy poparzeń. W jej składzie znajdziemy między innymi takie wyróżniające od konkurencji elementy jak: silikonowa maska CPR (pozwalająca praktycznie zawsze wykonać skuteczne oddechy ratunkowe), specjalny aparat do płukania oka czy opatrunek hydrożelowy (niezastąpiony podczas poparzeń).

Na dodatkowe wyposażenie uzupełniające apteczki składa się między kamizelka oblaskowa (x2), hydrożel (świetnie chłodzi ciało) czy światło chemiczne, będące niezawodnym źródłem światła. Elementy te dodano nieprzypadkowo, są one zdaniem ratowników medycznych - niezbędnym elementem dodatkowym.

Wielkość apteczki, jej powiększony skład oraz sposób umieszczenia elementów wyposażenia - pozwala wykorzystać ten model apteczki Medaid dla udzielenia pierwszej pomocy dla kilku osób jednocześnie! Dzięki systemowi jej rozkładania, na jednej apteczce może również pracować dwóch ratowników.

Duża apteczka Medaid 510 dedykowana jest dla w szczególności do potencjalnego udzielenia pomocy większym grupom. Stąd doskonale sprawdzi się jako apteczka samochodowa, firmowa czy medyczne zabezpieczenie kolonii, wycieczek szkolnych czy obozów harcerskich. Wypinany z apteczki panel pozwala na szybkie rozdzielenie materiałów opatrunkowych między dwóch ratowników. Specjalne rzepy na pokrowcu apteczki, umożliwią natomiast jej zaczepienie o samochodowy dywanik czy naścienną matę.

Skład apteczki (oparty na produktach medycznych według europejskiej normy DIN 13157):
 • Kompres zimny (1 szt);
 • Kompres na oko (2 szt);
 • Kompres 10x10 a2 (3 szt);
 • Opaska elastyczna 4m x 6cm (2 szt);
 • Opaska elastyczna 4m x 8cm (2 szt);
 • Plaster 10 x 6 cm (8 szt);
 • Plaster z opatrunkiem (14 szt);
 • Plaster na rolce 5m x 2,5 cm (1 szt);
 • Opatrunek indywidualny M sterylny (3 szt);
 • Opatrunek indywidualny G sterylny (1 szt);
 • Opatrunek indywidualny K sterylny (1 szt);
 • Chusta opatrunkowa 60 x 80 (1 szt);
 • Chusta trójkątna - bardzo rzadko spotykana w apteczkach, zapewnia wielkie możliwości pomocy (2 szt);
 • Chusta z flizeliny 5 szt;
 • Koc ratunkowy 160 x 210 cm - z racji ceny, bardzo rzadko umieszczany w apteczkach pierwszej pomocy (1 szt);
 • Nożyczki 19 cm - niezwykle solidne i wytrzymałe, w teście możliwości - potrafiły przeciąż monetę 1 groszową! (1 szt);
 • Rękawice lateksowe - bardzo dobrej jakości (4 szt);
 • Chusteczka dezynfekująca (6 szt);
 • Maseczka silikonowa do sztucznego oddychania (1 szt);
 • Roztwór soli fizjologicznej 5 ml (4 szt);
 • Rurka ustno – gardłowa (1 szt);
 • Maska CPR (silikonowa maska pozwalająca wykonać skuteczne oddechy ratunkowe, można podłączyć do niej bezpośrednio tlen!)
 • Specjalny aparat do płukania oka!
 • Instrukcja udzielania pierwszej pomocy wraz z wykazem telefonów alarmowych (1 szt);


Dodatkowy zestaw uzupełniający w komplecie:

 • Kamizelka odblaskowa (2 sztuki)
 • Światło chemiczne (kilka sztuk);
 • Hydrożel.


Specjalna opinia sklepu Woda Góry Las:

"Ten model apteczki Medaid jest na wyposażeniu naszego sklepu. Dlaczego? Bo to chyba najlepiej wyposażona apteczka dostępna na rynku, a samodzielne wyposażenie apteczki w tej cenie jest niewykonalne. Tutaj znajdziemy takie profesjonalne elementy jak silikonowa maska CPR, aparat do płukania oka czy specjalny zimny kompres na oparzeni! Wszystko w najwyższej jakości, gotowe do użycia, umieszczone w kolejności wykonywanych zadań. Niech ciekawostką będzie, że nożyczki będące na wyposażeniu tej apteczki potrafią przeciąć 1 groszówkę!!! Poradzą więc pewnie sobie też z każdym kombinezonem. Jest to produkt, który bez wahania możemy polecić każdemu! Osobom indywidualnym czy większym grupom".

Wymiary: około  30 cm x 23 cm x 12 cm
Waga (z wyposażeniem, dane producenta): około 1200 gram;

Poznaj jeszcze bliżej apteczki Medaid (prezentowany model - 310)

 

  Dlaczego właśnie apteczki Medaid? Wiele produktów tego typu na rynku, toworzone jest przez firmy nie mające najczęściej absolutnie żadnego doświadczenia w udzielaniu pierwszej pomocy i ratownictwie medycznym. Produkty te mają zwykle tylko masymalizować zysk producenta. Apteczki Medaid to bardziej efekt wieloletniego doświadczenia grupy specjalistów tworzących tę markę. Firmę Medaid, współtworzą bowiem aktywni lekarze, doświadczeni ratownicy medyczni, instruktorzy ratownictwa, psychologowie czy aktywni ludzie sportu - na przykład podróżnicy.

W efekcie tego zyskujemy zaprojektowane od podstaw, prawdopodobnie jedne z najlepiej wyposażonych apteczek pierwszej pomocy dostępnych na rynku! Polecane przez specjalistów i grono eksperckie - jako profesjonalny produkt medyczny! 
Apteczka Medaid posiada oznakowanie CE oraz wyposażonie zgodne z normą europejską DIN 13157. Apteczka składa się więc z elementów medycznych, które zapewniają określony standard i jakość. Każdy z elementów medycznych znajdujących się w apteczce ma ściśle określoną drogę i warunki rejestracji, a samo zgłoszenie produktu jako medycznego - wymaga zgłoszenia go do takich instytucji jak Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

 

Apteczka turystyczna – co powinna zawierać?

Szukasz apteczki turystycznej na wyjazdy? Nie jesteś pewien którą wybrać? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania. Kierując się własnym doświadczeniem - testujemy i opisujemy najbardziej popularne opcje apteczek.Sprawdź, która najlepiej pasuje do Twoich wymagań na naszym blogu.

Wersja apteczki: Z wyposażeniem
Rodzaj apteczki: Apteczka samochodowa, Apteczka na obóz - harcerska
Marka: Medaid
Wersja apteczki (wariant): 510
Kolor: czerwony
O
Ola

My również polecamy apteczki Medaid! Tworzą je ludzie znający się na "robocie". To nie jest jakaś chińska tandeta niewiadomomego pochodzenia.

D
Drużynowa
Zweryfikowany

Apteczka jest na wyposażeniu naszego hufca i towarzyszy nam podczas obozów. Bardzo "bogato" wyposażona, a cena w porównaniu do konkurencji zdaje się być sporo niższa!