Apteczka pierwszej pomocy Medaid 340 - dostosowana do systemu MOLLE - do przytroczenia do plecaka lub paska - kolor: zielony

Apteczka MedAid 340 - osobista apteczka podróżna, z możliwością przytroczenia do plecaka lub do paska. MedAid jest to polska firma stworzona przez czynnych ratowników medycznych. Dla nich apteczka pierwszej pomocy, to sprzęt z którym pracują na co dzień. Korzystając z własnego doświadczenia i wiedzy stworzyli serię apteczek idealnych. Zaprojektowali apteczki, a także starannie dobrali skład. Jeżeli czegoś ci kiedyś brakowało w turystycznej apteczce, powinieneś znaleźć to tutaj.
MEDAID 340 - Apteczka turystyczna / harcerska z wyposażeniem - z mocowaniem MOLLE
 
Med Aid 340 to apteczka średniej wielkości. Jej wymiary i wyposażenie zostały dobrane tak, by można ją było łatwo spakować i zawsze ze sobą zabrać. By na wyjeździe nie była ciężarem. Bardzo dobrze dopracowany jest system mocowania. Apteczkę możemy przytroczyć do paska lub do plecaka w sposób, który umożliwia nam jej błyskawiczne odpięcie - wystarczy szarpnąć za odpowiednie paski i cała apteczka jest już wolna. Takie rozwiązanie jest istotne, gdyż w razie akcji liczy się każda sekunda, a kiedy jesteśmy zdenerwowani, dobrze by apteczkę odpinało się łatwo.
 
Apteczka posiada maskujące kolory - khaki i czarny. Jest to dobry wybór na harcerską apteczkę drużyny lub zastępu, albo też dla medyka zespołu ASG lub każdego innego fana militariów. Podobnie jak inne apteczki Medaid także model 340 został zaplanowany we współpracy z ratownikami medycznymi. Każdy element znajduje się w dokładnie przemyślanym miejscu. Podczas udzielania pomocy nie ma miejsca na przypadki. Wszystkie elementy muszą być łatwo dostępne. Dodatkowo w tym modelu nie zastosowano odblaskowych elementów dzięki czemu jest trudniej widoczna. Z przodu apteczki znajduje się okrągłe miejsce na rzep z naszym logo.

W skład apteczki Medaid 340 wchodzi:

 • 2 szt. Opatrunek indywidualny typu M
 • 1 szt. Chusta opatrunkowa 40 cm x 60 cm
 • 2 szt. Opaska podtrzymująca dziana 10 cm x 4 m
 • 1 szt. Opaska podtrzymująca dziana 5 cm x 4 m
 • 8 szt. Plaster z opatrunkiem 10 cm x 6 cm
 • 2 szt. Chusta trójkątna
 • 1 szt. Maseczka do sztucznego oddychania typ M1
 • 2 szt. Kompresy włókninowe nasączone alkoholem
 • 4 szt. Rękawiczki nitrylowe
 • 1 szt. Przylepiec 5m x 2,5 cm
 • 1 szt. Nożyczki
 • 4 szt. NaCl 0,9% 5 ml
 • 1 szt. Koc termiczny
 • 1 szt. Instrukcja pierwszej pomocy wraz z numerami alarmowymi

Apteczka Medaid 340 - specyfikacja techniczna:

 • Waga 0.4500 kg

 • Wymiary 16 × 12 × 11 cm

 • Mocowanie: Uniwersalny system MOLLE

Dlaczego właśnie apteczki Medaid? Wiele produktów tego typu na rynku, toworzone jest przez firmy nie mające najczęściej absolutnie żadnego doświadczenia w udzielaniu pierwszej pomocy i ratownictwie medycznym. Produkty te mają zwykle tylko masymalizować zysk producenta. Apteczki Medaid to bardziej efekt wieloletniego doświadczenia grupy specjalistów tworzących tę markę. Firmę Medaid, współtworzą bowiem aktywni lekarze, doświadczeni ratownicy medyczni, instruktorzy ratownictwa, psychologowie czy aktywni ludzie sportu - na przykład podróżnicy.

W efekcie tego zyskujemy zaprojektowane od podstaw, prawdopodobnie jedne z najlepiej wyposażonych apteczek pierwszej pomocy dostępnych na rynku! Polecane przez specjalistów i grono ekspercie - jako profesjonalny produkt medyczny! 

Apteczka Medaid posiada oznakowanie CE i jest zarejestrowana jako produkt medyczny - ze wszystkimi tego wymogami i obostrzeniami. Apteczka składa się więc z elementów medycznych, które zapewniają określony standard i jakość. Każdy z elementów medycznych znajdujących się w apteczce ma ściśle określoną drogę i warunki rejestracji, a samo zgłoszenie produktu jako medycznego - wymaga zgłoszenia go do takich instytucji jak Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Eksperci turystyczni radzą - zobacz blog wgl.pl

Apteczka turystyczna – co powinna zawierać?

Praktycznie każda apteczka ratownicza oparta jest na pewnym kanonie wyposażenia. Zbiorze określonych produktów – bez których nie sposób wyobrazić sobie udzielenia pierwszej pomocy. Czy to jednak oznacza, że możemy skompletować jedną apteczkę i używać jej w każdych okolicznościach? Sprawdź!

 

Wersja apteczki: Z wyposażeniem
Rodzaj apteczki: Apteczka turystyczna / podróżna
Marka: Medaid
Wersja apteczki (wariant): 340
Kolor: zielony

Zobacz też:

PP
Piotr Pop
Zweryfikowany
03-02-2022

Ciekawa propozycja dla miłośnika militariów. Apteczka Medaid 340 wyposażona została w system mocowania MOLLE oraz miejsce na plakietkę na rzep. Świetnie sprawdzi się zarówno na obozie jak i wyjazdach turystycznych
Recenzja potwierdzona zamówieniem.

MEDAID 340 - Apteczka turystyczna / harcerska z wyposażeniem - z mocowaniem MOLLE

 • Dodaj Opinię
  (3)
 • 139,00 zł
 • Historia ceny

Produkty uzupełniające

TICK TWISTER - Kleszczołapki 2 szt. - haczyki do wykręcania kleszczy
TICK TWISTER - Kleszczołapki 2 szt. - haczyki do wykręcania kleszczy
+ 12,48 zł
Moskilex Roll On sztyft kojący po ukąszeniu 15 ml
Moskilex Roll On sztyft po ukąszeniu, kojący - na podrażnienia skóry
+ 12,00 zł
 • szt.
 • Dostępność:
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas t

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>