Apteczka osobista z wyposażeniem Medaid 320 czarna - profesjonalna apteczka medyczna dostępna dla każdego!


Apteczka wycieczkowa Model 320 to prawdopodobnie najbardziej popularna apteczka pierwszej pomocy specjalistycznej firmy Medaid. Jest również ich podstawowym, flagowym modelem dostosowanym do potrzeb i wypadków naszej codzienności - również dla podróżników, turystów i innych osób aktywnych! Jak wszystkie apteczki Medaid, również model 320 od podstaw zaprojektowany został i wyposażony przez grupę jednych z najbardziej doświadczonych ratowników medycznych w Polsce!

Na jej wyposażenie składa się aż 31 elementów, których obecność i miejsce w apteczce - zostało specjalnie wyselekcjonowane i przemyślane.

Dzięki regulowanym trokom na zewnątrz apteczki, całość możemy łatwo "przytroczyć" na przykład na zewnątrz plecaka - aby apteczka zawsze była pod ręką i nie zajmowała cennego miejsca.

W skład apteczki wchodzi:
 • Opatrunek indywidualny typu M (2 szt);
 • Chusta opatrunkowa 40 cm x 60 cm (1 sz);
 • Opaska podtrzymująca dziana 10 cm x 4 m (2 szt);
 • Opaska podtrzymująca dziana 5 cm x 4 m (1 szt);
 • Plaster z opatrunkiem 10 cm x 6 cm (8 szt);
 • Chusta trójkątna (2 szt);
 • Maseczka do sztucznego oddychania typ M1 (1 szt);
 • Kompresy włókninowe nasączone alkoholem (2 szt);
 • Rękawiczki lateksowe (4 szt);
 • Przylepiec 5m x 2,5 cm (1 szt);
 • Nożyczki (1 szt);
 • Sól fizjologiczna NaCl 0,9% 5 ml (4 szt);
 • Koc termiczny (1 szt);
 • Instrukcja pierwszej pomocy wraz z numerami alarmowymi


Specjalna opinia sklepu Woda Góry Las:

"To kompaktowa ale jednocześnie doskonale wyposażona apteczka. Znajdziemy tu elementy praktycznie nie stosowane u konkurencji - chusta trójkątna, koc termiczny czy 4 jednostki soli fizjologicznej. Nie widzimy tu więc oszczędności w zastosowanym wyposażeniu. Wszystko umiejscowione jest również w określonej kolejności. Naszym zdaniem, jest to jedna z najlepszych apteczek turystycznych dostępnych obecnie na rynku. Samodzielne wyposażanie apteczki na takim poziomie i w tej cenie - jest po prostu niemożliwe".

Istotnymi cechami modelu apteczki Medaid 320 jest zachowanie przez nią kompaktowych wymiarów - mimo ilości wyposażenia. Tutaj wszystko jest zasługą odpowiedniogo przemyślenia ich zawartości. Nie ma tu bowiem zbędnych "gadżetów", których prawdopodobnie nigdy nie będziemy mieli okazję wykorzystać. Dopracowane jest nawet kolejność ułożenia zawartości apteczki. Do elementów pierwszej potrzeby, mamy najszybszy dostęp. To co jednak całkowicie wyróżnia apteczki Medaid to ich skład (niezwykle szczegółowy, wyposażony sprzętem bardzo dobrej jakości).

Wymiary: około 16 x 12 x 11 cm;
Waga (z wyposażeniem, dane producenta): około 800 gram;
Użyte materiały (pokrowiec): codura

Poznaj jeszcze bliżej apteczkę Medaid 320 (filmik poglądowy, obecnie apteczka jest po kilku zmianach i udoskonaleniach)

 

  Dlaczego właśnie apteczki Medaid? Wiele produktów tego typu na rynku, toworzone jest przez firmy nie mające najczęściej absolutnie żadnego doświadczenia w udzielaniu pierwszej pomocy i ratownictwie medycznym. Produkty te mają zwykle tylko masymalizować zysk producenta. Apteczki Medaid to bardziej efekt wieloletniego doświadczenia grupy specjalistów tworzących tę markę. Firmę Medaid, współtworzą bowiem aktywni lekarze, doświadczeni ratownicy medyczni, instruktorzy ratownictwa, psychologowie czy aktywni ludzie sportu - na przykład podróżnicy.

W efekcie tego zyskujemy zaprojektowane od podstaw, prawdopodobnie jedne z najlepiej wyposażonych apteczek pierwszej pomocy dostępnych na rynku! Polecane przez specjalistów i grono ekspercie - jako profesjonalny produkt medyczny! 
  Apteczka Medaid posiada oznakowanie CE i jest zarejestrowana jako produkt medyczny - ze wszystkimi tego wymogami i obostrzeniami. Apteczka składa się więc z elementów medycznych, które zapewniają określony standard i jakość. Każdy z elementów medycznych znajdujących się w apteczce ma ściśle określoną drogę i warunki rejestracji, a samo zgłoszenie produktu jako medycznego - wymaga zgłoszenia go do takich instytucji jak Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Apteczka turystyczna – co powinna zawierać?

Szukasz apteczki turystycznej na wyjazdy? Nie jesteś pewien którą wybrać? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania. Kierując się własnym doświadczeniem - testujemy i opisujemy najbardziej popularne opcje apteczek. Sprawdź, która najlepiej pasuje do Twoich wymagań na naszym blogu.

Wersja apteczki: Z wyposażeniem
Rodzaj apteczki: Apteczka turystyczna / podróżna
Marka: Medaid
Wersja apteczki (wariant): 320
Kolor: czerwony

MEDAID 320 - Apteczka Turystyczna / Podróżna z Wyposażeniem - czarna

 • Dodaj Opinię
 • 109,00 zł
  Wersja apteczki (wariant)
 • szt.
 • Dostępność:
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>