fb

Marka:
Medaid

Apteczka turystyczna / rowerowa w góry z wyposażeniem Medaid 230 - osobista

 • Cena: 79,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Apteczka podróżna / górska z wyposażeniem Medaid 230 - nieco mniejsza wersja profesjonalnej apteczki medycznej!


Apteczka Medaid 230 to lżejsza i bardziej "kompaktowa" wersja cenionego za bogate wyposażenie modelu Medaid 310. Prezentowana wersja apteczki powstała specjalnie na potrzeby osób ceniących wagę i rozmiar sprzętu, przy zachowaniu profesjonalnego wyposażenia. Medaid 230 będzie więc idealną apteczką osobistą - spełniającą oczekiwania turystów, rowerzystów i wszystkich innych aktywnych osób.

Będzie to więc rodzaj apteczki pierwszej pomocy, który sprawdzi się wszędzie tam - gdzie liczy się wielkość oraz waga przenoszonego ekwipunku. Wersja apteczki ratowniczej Medaid 230 dedykowana jest więc dla miłośników wspinaczki, górskich trekkingów czy rowerzystów.

Dodatkowo na uwagę zasługuje pokrowiec wykonany z codury, który wyposażony został w specjalny - laminowany zamek, zapewniajacy wyposażeniu lepszą ochronę przed wodą. W tylnej części apteczki turystycznej, znajdują się wytrzymałe rzepy - dzięki którym całość, może być przenoszona na zewnątrz torby bądź plecaka.

To co jednak tworzy różnicę jakościową, w przypadku apteczek pierwszej pomocy Medaid - to zastosowane wyposażenie. To w modelu 230, również dobrane zostało przez zespół zawodowych lekarzy i ratowników medycznych, zajmujących się na co dzień pierwsza pomocą medyczną. Każdy element wyposażenia, posiada odpowiednie oznaczenia i certyfikaty - dzięki której mamy pewność, że zastosowane wyposażenie, spełnia najwyższe normy i standardy medyczne.
 
W skład apteczki wchodzi (łącznie 10 certyfikowanych elementów):
 • Chusta trójkątna - 1 sztuka
 • Opatrunek indywidualny typu M - 1 sztuka
 • Plastry z opatrunkiem - 1 opakowanie (8 sztuk)
 • Chustra opatrunkowa 40 x 60 cm - 2 sztuki
 • Opaska podtrzymująca 6 x 4 cm - 2 sztuki
 • Koc termiczny 160 x 210 cm - 1 sztuka
 • Rękawiczki lateksowe - 2 sztuki
 • Chusteczki odkażające - 2 sztuki
 • Ampułka soli fizjologicznej NaCl 0,9% 5 ml - 1 sztuka
 • Instrukcja pierwszej pomocy wraz z nuymerami 

Specjalna opinia sklepu Woda Góry Las:

"Apteczka pierwszej pomocy dedykowana dla turystów w górach, wspinaczy czy rowerzystów, którzy zwracają również uwagę na rozmiar i wagę sprzętu. Całość w jakości, do której marka Medaid zdążyła nas już przyzwyczaić - swoimi pozostałymi apteczkami. Każdy element wyposażenia odpowiednio przemyślany i dobrany. To co dodatkowo wyróżnia ten model apteczki ratowniczej to "bryzgoszczelny" laminowany suwak w pokrowcu, który może się przydać w określonych sytuacjach. Produkt na 5+".


Wymiary:
około 14 x 12 x 5 cm;
Użyte materiały (pokrowiec): codura

Poznaj jeszcze bliżej apteczki Medaid (filmik poglądowy modelu 310, obecnie apteczka jest po kilku zmianach i udoskonaleniach)

 

  Dlaczego właśnie apteczki Medaid? Wiele produktów tego typu na rynku, toworzone jest przez firmy nie mające najczęściej absolutnie żadnego doświadczenia w udzielaniu pierwszej pomocy i ratownictwie medycznym. Produkty te mają zwykle tylko masymalizować zysk producenta. Apteczki Medaid to bardziej efekt wieloletniego doświadczenia grupy specjalistów tworzących tę markę. Firmę Medaid, współtworzą bowiem aktywni lekarze, doświadczeni ratownicy medyczni, instruktorzy ratownictwa, psychologowie czy aktywni ludzie sportu - na przykład podróżnicy.

W efekcie tego zyskujemy zaprojektowane od podstaw, prawdopodobnie jedne z najlepiej wyposażonych apteczek pierwszej pomocy dostępnych na rynku! Polecane przez specjalistów i grono ekspercie - jako profesjonalny produkt medyczny! 
  Apteczka Medaid posiada oznakowanie CE i jest zarejestrowana jako produkt medyczny - ze wszystkimi tego wymogami i obostrzeniami. Apteczka składa się więc z elementów medycznych, które zapewniają określony standard i jakość. Każdy z elementów medycznych znajdujących się w apteczce ma ściśle określoną drogę i warunki rejestracji, a samo zgłoszenie produktu jako medycznego - wymaga zgłoszenia go do takich instytucji jak Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.
  UWAGA! Pamiętaj, że możemy wykonać dla Ciebie personalizowany haft na apteczce i innych harcerskich gadżetach! Znak hufca, logo drużyny czy unikalny wzór organizowanej przez Ciebie imprezy. W celu uzyskania dokładnej wyceny, prosimy o przesłanie projektu na adres zamowienia@wgl.pl

 

Apteczka turystyczna – co powinna zawierać?

Szukasz apteczki turystycznej na wyjazdy? Nie jesteś pewien którą wybrać? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania. Kierując się własnym doświadczeniem - testujemy i opisujemy najbardziej popularne opcje apteczek.Sprawdź, która najlepiej pasuje do Twoich wymagań na naszym blogu.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Martyna Balcerzak
Zawsze wożę ją w sakwie rowerowej. Nie byłam bardzo przekonana do jej zakupu ale w zeszły wtorek, gdy upadłam na rowerze mogłam jej od razu użyć. Nie jest przeładowana - ma po prostu najpotrzebniejsze minimum.
17-08-2017

Te ich apteczki to jest petarda!
30-07-2015

Szukałem właśnie apteczki tego rozmiaru. Nie za dużej, nie za małej i ciągle dobrze wyposażonej. Do zabrania w góry w sam raz.
17-07-2015