Apteczka podróżna / górska z wyposażeniem Medaid 230 - nieco mniejsza wersja profesjonalnej apteczki medycznej!

Apteczka Medaid 230 to lżejsza i bardziej "kompaktowa" wersja cenionego za bogate wyposażenie modelu Medaid 310. Prezentowana wersja apteczki powstała specjalnie na potrzeby osób ceniących wagę i rozmiar sprzętu, przy zachowaniu profesjonalnego wyposażenia. Medaid 230 będzie więc idealną apteczką osobistą - spełniającą oczekiwania turystów, rowerzystów i wszystkich innych aktywnych osób. Będzie to więc rodzaj apteczki pierwszej pomocy, który sprawdzi się wszędzie tam - gdzie liczy się wielkość oraz waga przenoszonego ekwipunku. Wersja apteczki ratowniczej Medaid 230 dedykowana jest więc dla miłośników wspinaczki, górskich trekkingów czy rowerzystów.

Dodatkowo na uwagę zasługuje pokrowiec wykonany z codury, który wyposażony został w specjalny - laminowany zamek, zapewniajacy wyposażeniu lepszą ochronę przed wodą. W tylnej części apteczki turystycznej, znajdują się wytrzymałe rzepy - dzięki którym całość, może być przenoszona na zewnątrz torby bądź plecaka. To co jednak tworzy różnicę jakościową, w przypadku apteczek pierwszej pomocy Medaid - to zastosowane wyposażenie. To w modelu 230, również dobrane zostało przez zespół zawodowych lekarzy i ratowników medycznych, zajmujących się na co dzień pierwsza pomocą medyczną. Każdy element wyposażenia, posiada odpowiednie oznaczenia i certyfikaty - dzięki której mamy pewność, że zastosowane wyposażenie, spełnia najwyższe normy i standardy medyczne.
 

 

Apteczka turystyczna Medaid 230 - wyposażenie:

 • 1 szt. Opatrunek indywidualny typu M
 • 1 szt. Chusta trójkątna
 • 8 szt. Plastry z opatrunkiem 1 opakowanie
 • 2 szt. Chusta opatrunkowa 40 cm x 60 cm
 • 2 szt. Opaska podtrzymująca 6 cm x 4 m
 • 1 szt. Koc termiczny 160 x 210 cm
 • 2 szt. Rękawiczki nitrylowe
 • 2 szt. Chusteczki odkażające
 • 1 szt. NaCl 0,9% 5 ml
 • 1 szt. Maseczka do prowadzenia oddechu zastępczego typ M1
 • 1 szt. Nożyczki
 • 1 szt. Instrukcja pierwszej pomocy wraz z numerami alarmowymi

Apteczka turystyczna Medaid 230 - specyfikacja techniczna:

 • wymiary: 14 × 11 × 7 cm
 • waga: 250 g
 • mocowanie: turystyczne z rzepem

 

 

Dlaczego właśnie apteczki Medaid? Wiele produktów tego typu na rynku, tworzone jest przez firmy nie mające najczęściej absolutnie żadnego doświadczenia w udzielaniu pierwszej pomocy i ratownictwie medycznym. Produkty te mają zwykle tylko maksymalizować zysk producenta. Apteczki Medaid to bardziej efekt wieloletniego doświadczenia grupy specjalistów tworzących tę markę. Firmę Medaid, współtworzą bowiem aktywni lekarze, doświadczeni ratownicy medyczni, instruktorzy ratownictwa, psychologowie czy aktywni ludzie sportu - na przykład podróżnicy.

W efekcie tego zyskujemy zaprojektowane od podstaw, prawdopodobnie jedne z najlepiej wyposażonych apteczek pierwszej pomocy dostępnych na rynku! Polecane przez specjalistów i grono ekspercie - jako profesjonalny produkt medyczny!

Apteczka Medaid posiada oznakowanie CE i jest zarejestrowana jako produkt medyczny - ze wszystkimi tego wymogami i obostrzeniami. Apteczka składa się więc z elementów medycznych, które zapewniają określony standard i jakość. Każdy z elementów medycznych znajdujących się w apteczce ma ściśle określoną drogę i warunki rejestracji, a samo zgłoszenie produktu jako medycznego - wymaga zgłoszenia go do takich instytucji jak Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Eksperci turystyczni radzą - zobacz blog wgl.pl

Apteczka turystyczna – co powinna zawierać?

Praktycznie każda apteczka ratownicza oparta jest na pewnym kanonie wyposażenia. Zbiorze określonych produktów – bez których nie sposób wyobrazić sobie udzielenia pierwszej pomocy. Czy to jednak oznacza, że możemy skompletować jedną apteczkę i używać jej w każdych okolicznościach? Sprawdź!


Wersja apteczki: Z wyposażeniem
Rodzaj apteczki: Apteczka turystyczna / podróżna
Marka: Medaid
Wersja apteczki (wariant): 230
Kolor: czerwony
F
Filipp
Zweryfikowany
ponad pół roku temu

Szukałem właśnie apteczki tego rozmiaru. Nie za dużej, nie za małej i ciągle dobrze wyposażonej. Do zabrania w góry w sam raz.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.

MEDAID 230 - Apteczka turystyczna / apteczka harcerska - z wyposażeniem osobista

 • Dodaj Opinię
  (3)
 • 109,00 zł 119,01 zł
 • Historia ceny

Produkty uzupełniające

TICK TWISTER - Kleszczołapki 2 szt. - haczyki do wykręcania kleszczy
TICK TWISTER - Kleszczołapki 2 szt. - haczyki do wykręcania kleszczy
+ 12,48 zł
MUSTICO tick-off - spray do usuwania / zamrażania kleszczy
MUSTICO tick-off - spray do usuwania / zamrażania kleszczy
+ 13,90 zł
Moskilex Ultra Spray na komary i kleszcze 90 ml
Moskilex Ultra Spray na komary i kleszcze - silna ochrona przed owadami
+ 34,90 zł
 • szt.
 • Dostępność:
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas t

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>