Chusta harcerska z nadrukiem - na zamówienie

Chusta harcerska z nadrukiem dla Twojego środowiska - wstaw na chustę logo swojej drużyny, szczepu czy hufca.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie.<strong> Wysyłka w 14 dni roboczych.</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w <strong>ciągu 14 dni roboczych</strong> od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie. Wysyłka w 14 dni roboczych.
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 14 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Harcerska chusta z nadrukiem - według indywidualnego wzoru!

W dniach 1.08 - 13.08 odbywa się przerwa techniczna w szwalni. Wszystkie zamówienia złożone od 21.07 będą realizowane po tym terminie.

Chusta harcerska z nadrukiem dla Twojego środowiska - wstaw na chustę logo swojej drużyny, szczepu czy hufca. Jeśli nie chcesz się ograniczać, to możemy zadrukować całą chustę! Wszystkie chusty Tworzone przez naszą szwalnie, mogą pochwalić się bardzo wysoką jakością materiału (gramatura 140 g/m²) oraz szybkim wykonaniem każdego projektu!

Aby jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na chusty prosimy złożyć zamówienie poprzez formularz lub:

 • przesłać plik z wzorem chusty na adres e-mail zamowienia@wgl.pl 
 • podać wymiar, kolor oraz ilość zamawianych chust
 • szczególnie w przypadku produktów okolicznościowych zaznaczyć termin realizacji
 • w odpowiedzi otrzymasz od nas wszelkie szczegóły związane z zamówieniem oraz koszt wykonania Twojego projektu

Standardowy czas wykonania tego produktu wynosi 14 dni roboczych.
Minimalna ilość chust wykonywanych na zamówienie wynosi 10 sztuk.

Chusta harcerska z nadrukiem - praktyczna i elegancka

Kontynuujemy myśl twórcy skautingu, tak by każdy element umundurowania spełniał wiele funkcji i był praktyczny! Chusta harcerska z nadrukowaną plaszną do chińczyka sprawdzi się w bardzo wielu sytuacjach. Długa podróż na obóz, cisza poobiednia, długa przerwa w szkole, pomysłów na jej wykorzystanie jest naprawdę wiele.

Chusta jest tak skonstruowana, że nadruku nie widać po jej zwinięciu i założeniu na mundur.

Chińczyk to oczywiście tylko jedna z wielu propozycji jakie mogą znaleźć się na chuście całego Twojego środowiska - drużyny czy szczepu. Może to być również pamiątkowy prezent dla uczestników zlotów i innych ważnych okoliczności. Taką rozwiniętą chustę będzie można zawiesić w harcówce, bądź obdarować naszego gościa.

Harcerska chusta z nadrukiem - najważniejsze informacje:

 • Wymiary: 70 x 70 x 100 cm (chusta harcerska) lub 90 x 90 x 130 cm (chusta skautowa)
 • Cena chusty jest zależna od ilości, wielkości nadruku oraz liczby kolorów użytych we wzorze
 • Chustę możesz wykończyć lamówką lub tasiemką - wszystko zleży od Ciebie!

 

Eksperci harcerscy radzą - zobacz blog wgl.pl

Jak złożyć chustę harcerską?

Macie problem ze złożeniem chusty harcerskiej? Przygotowaliśmy krótki poradnik jak szybko i łatwo to zrobić. Zobacz zdjęcia oraz animację, która pokaże cały – bardzo prosty proces zwijania chusty do munduru. Czytaj dalej...

Chusta harcerska w drużynie

Jeden z najbardziej rozpoznawanych elementów munduru harcerskiego. To po niej od razu wiemy, z jakiego środowiska pochodzi harcerka czy harcerz. To również tutaj mamy największe pole do popisu jeśli chodzi o różnorodność kolorów wersji – tasiemki, lamówki, dwa, a nawet trzy kolory. Oczywiście, mowa o chuście harcerskiej. Czytaj dalej...

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR
Wersja: Męska, Damska, Dziecięca i młodzieżowa
KP
Karolina Pawlak
Zweryfikowany

Dostaliśmy takie w pakiecie uczestnika na Zlocie Kadry, świetne! Przydały się najbardziej w trakcie powrotu pociągiem i przeciągającej się przesiadki :)

A
Ania

Mega super pomysł! A może jeszcze inne wzory? Np. warcaby?

L
Lola
Zweryfikowany

Chusty są pięknie wykonane, a nadruk trzyma się całe... lata! Serio - zamawialiśmy już kilka partii chust i zawsze otrzymujemy je takie same :) Dziękujemy!