Chusta skautowa - różne kolory

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie.<strong> Wysyłka w 14 dni roboczych.</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w <strong>ciągu 14 dni roboczych</strong> od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie. Wysyłka w 14 dni roboczych.
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 14 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 11,99 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Chusta dla skauta - różne kolory do wyboru!

W dniach 1.08 - 13.08 odbywa się przerwa techniczna w szwalni. Wszystkie zamówienia złożone od 21.07 będą realizowane po tym terminie.

Uwaga! Ponieważ chusty skautowe uszyjemy specjalnie dla Was, to minimalna ich ilość w zamówieniu to 20 sztuk, a czas oczekiwania wynosi maksymalnie do 14 dni roboczych. Na specjalne zamówienie możemy też wykonać je według indywidualnego projektu - lamówka, tasiemka, dwa kolory lub frędzle? Nie ma żadnego problemu - wystarczy, że napiszecie do nas na zamowienia@wgl.pl i opiszecie jak miałaby wyglądać Wasza wymarzona chusta!

Chusty skautowe
zdobywają wśród drużyn harcerskich coraz większą popularność. Często jest tak, że harcerze posiadają po dwie chusty w barwach drużyny - jedną zwykłą, harcerską i drugą skautową. Chustę harcerską nosi się wtedy z mundurem - jest mniejsza, więc łatwiej wpasować ją pod kołnierzyk - a chusty skautowe nosi na koszulkach drużyny.

Skautowa chusta jest większa od tradycyjnej harcerskiej, jej wymiary to 90 x 90 x 130 cm, jednak mimo większego rozmiaru rola chusty pozostaje bez zmian - ma pomóc w wyróżnieniu i identyfikacji drużyny wśród innych środowisk, ale także może służyć jako chusta trójkątna, do stabilizacji kończyny czy po prostu ochroni przed słońcem.

 

Chusty szyte są na zamówienie, dlatego standardowy czas wykonania tego produktu wynosi minimum 14 dni roboczych


Nie zapomnij dobrać odpowiedniego pierścienia do swojej chusty!

Jak złożyć chustę harcerską

Chusta charcerska w drużynie

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR
Wersja: Męska, Damska, Dziecięca i młodzieżowa