fb


Chusta skautowa - różne kolory

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Kolor
 • Cena: 11,99 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Chusta dla skauta - różne kolory do wyboru!

Uwaga! Ponieważ chusty skautowe uszyjemy specjalnie dla Was, to minimalna ich ilość w zamówieniu to 20 sztuk, a czas oczekiwania wynosi maksymalnie do 14 dni roboczych. Na specjalne zamówienie możemy też wykonać je według indywidualnego projektu - lamówka, tasiemka, dwa kolory lub frędzle? Nie ma żadnego problemu - wystarczy, że napiszecie do nas na zamowienia@wgl.pl i opiszecie jak miałaby wyglądać Wasza wymarzona chusta!

Chusty skautowe
zdobywają wśród drużyn harcerskich coraz większą popularność. Często jest tak, że harcerze posiadają po dwie chusty w barwach drużyny - jedną zwykłą, harcerską i drugą skautową. Chustę harcerską nosi się wtedy z mundurem - jest mniejsza, więc łatwiej wpasować ją pod kołnierzyk - a chusty skautowe nosi na koszulkach drużyny.

Skautowa chusta jest większa od tradycyjnej harcerskiej, jej wymiary to 90 x 90 x 130 cm, jednak mimo większego rozmiaru rola chusty pozostaje bez zmian - ma pomóc w wyróżnieniu i identyfikacji drużyny wśród innych środowisk, ale także może służyć jako chusta trójkątna, do stabilizacji kończyny czy po prostu ochroni przed słońcem.

 

Chusty szyte są na zamówienie, dlatego standardowy czas wykonania tego produktu wynosi minimum 14 dni roboczych


Nie zapomnij dobrać odpowiedniego pierścienia do swojej chusty!

Jak złożyć chustę harcerską

Chusta charcerska w drużynie

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
10 WDH
Zamawialiśmy w WGLu zielone chusty skautowe - uszyli je bardzo szybko, jakość bardzo dobra - równo obszyte, nic się nie pruje jak w jednej z innych składnic.
06-11-2015