Koszulka obozowa / na obóz z Twoim nadrukiem

Spersonalizowana koszulka obozowa / dla drużyny / na kolonię zuchową - wybierz wzór i treść nadruku!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie.<strong> Wysyłka w 14 dni roboczych.</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w <strong>ciągu 14 dni roboczych</strong> od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie. Wysyłka w 14 dni roboczych.
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 14 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Spersonalizowane koszulki obozowe / dla drużyny / na kolonię zuchową

Jedziecie na obóz i potrzebujecie koszulek? Albo może chcecie wykonać swoje koszulki drużyny tak po prostu? Jeżeli nie masz pomysłu na wzór, skorzystaj z naszych podpowiedzi.

Wybierz kolor koszulki oraz grafikę, która ci się najbardziej podoba. Następnie napisz do nas wiadomość i wskaż nam jaki napis wykonać na wzorze. Później przygotujemy Twój projekt do akceptacji i rozpoczniemy produkcję. Szybko, łatwo i przyjemnie!

Przygotowaliśmy dla was 5 świeżych i oryginalnych propozycji, które na pewno wyróżnią was na tle hufca lub szczepu. Są one mocno związane z harcerstwem, obozami letnimi, przygodą, górami i lasem, ale jednocześnie na tyle uniwersalne, że będą odpowiednie na koszulki obozowe, drużyny, gromady zuchowej, kolonii itp. Na koszulce nadrukujemy nazwę drużyny lub miejsce i datę obozu, a nawet współrzędne geograficzne.

Oto nasze propozycje:

 • Wzór nr 1 - Róża Wiatrów
 • Wzór nr 2 - Gwiazdy Góry Las
 • Wzór nr 3 - Namiot w Słoiku
 • Wzór nr 4 - Znak - Las i Ognisko
 • Wzór nr 5 - Królik na Obozie

Pamiętaj! Grafika jest już gotowa, ale treść całkowicie zależy od ciebie!

Jeżeli masz swój własny, autorski projekt sprawdź również:
 Koszulka T-shirt z Nadrukiem Na Zamówienie - lub - Koszulka T-Shirt z haftem - na zamówienie

Cena koszulek zależy od liczby jaką zamawiasz - nadruk jednokolorowy wielkości A4, jednakowej wielkości na wszystkich koszulkach:

 • przy zamówieniu 15 szt. - 35zł / szt.
 • przy zamówieniu 30 szt. - 24zł / szt.
 • przy zamówieniu 40 szt. - 21zł / szt.
 • przy zamówieniu 50 szt. - 20zł / szt.
 • powyżej 60 sztuk cena jest ustalana indywidualnie

Pamiętaj! Cena dotyczy zamówienia koszulek z jednakowym nadrukiem, możesz jednak wybrać różne rozmiary koszulek oraz ich różne kolory.

Jeżeli chcesz, aby na każdej koszulce nadruk delikatnie się różnił (np. na każdej koszulce chcesz nadrukować inne imię), cena będzie ustalana indywidualnie.

 

Jak złożyć zamówienie?

Jeżeli jesteś już zdecydowany na którąś opcję złóż zamówienie e-mailem pisząc na adres zamowienia@wgl.pl . W treści maila pamiętaj, żeby podać:

 • wzór koszulek (podaj numer i nazwę)
 • kolor koszulek
 • liczby poszczególnych rozmiarów, jakie potrzebujesz
 • nazwę obozu / szczepu / drużyny, która ma widnieć na koszulkach

Standardowy czas wykonania tego produktu wynosi 14 dni roboczych. Istnieje również możliwość wykonania usługi ekspres, płatnej +15% do wartości zamówionego towaru produkcyjnego, która umożliwia skrócenie czasu standardowego do minimum 7 dni roboczych.

Informacje Dodatkowe.

Standardowo wykonujemy hafty oraz nadruki na koszulkach w kilku gramaturach - jeśli zależy Ci na konkretnej gramaturze to daj nam znać. Używamy wyłącznie markowych t-shirtów takich firm jak Stedman® czy Fruit The Loom®. Oba rodzaje cechują się wytrzymałością i bardzo dobrą jakością materiału i wykonania. Są to koszulki z podwójnym szwem wokół wykroju szyi, przy rękawach, u dołu koszulki oraz z taśmą wzmacniającą wzdłuż karku. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej oraz pełnej rozmiarówce damskiej i męskiej i dziecięcej.

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR
Wersja: Męska, Damska, Dziecięca i młodzieżowa
Marka: Woda Góry Las