Personalizowane gadżety na obóz harcerski - na zamówienie

Obóz harcerski to największa przygoda w roku dla każdego zucha i harcerza. Organizując wakacje pod namiotami należy zadbać nie tylko o ciekawy program i bezpieczeństwo - warto przygotować drobne upominki dla każdego uczestnika! Poniżej przedstawiamy Wam specjalną ofertę obozową - dostępną na indywidualne zamówienie.

Jeżeli szukasz innych unikalnych pamiątek obozowych (np. plakietek czy chust) z pewnością znajdziesz je również na naszej stronie - personalizowane gadżety harcerskie na zamówienie.

Organizujesz obóz, kolonię, a może zlot i chcesz podarować uczestnikom okolicznościowy gadżet z własną grafiką? Mamy coś dla Ciebie! Wśród naszych produktów znajdziesz koszulki, buff'y czy torby na których możemy wykonać wybrany przez Ciebie nadruk lub haft. Nasze gadżety są ładne i praktyczne, nie należą do rzeczy odkładanych na półkę do kurzenia się – worki, koszulki chusty wielofunkcyjne  – te rzeczy zawsze mogą się przydać.

Wyślij nam wzór, a my zrobimy resztę! Mamy wszystko, czego potrzeba, aby wykonać niesamowite gadżety na obóz harcerski lub kolonię zuchową! Po prostu wybierz produkt z dostępnych powyżej i napisz do nas maila. Oferujemy personalizowane gadżety w każdym kolorze, jaki możesz sobie wyobrazić, dzięki czemu nigdy nie będziesz miał problemu ze zlokalizowaniem swoich obozowiczów w lesie!

Aby usprawnić cały proces zamówienia przygotowaliśmy gotowe cenniki na niektóre z naszych topowych produktów. Jeżeli chcielibyście zamówić jednak coś z poza oferty obozowej skontaktuj się bezpośrednio z naszym działem zamówień specjalnych: zamowienia@wgl.pl

Personalizowane gadżety na obóz harcerski - na zamówienie

Sprawdź również naszą ofertę na plakietki haftowane, plakietki drukowane oraz plakietki z ekoskóry. Przyszyte na mundurze będą przypominały najlepsze wspomnienia z obozu.

Obóz z pewnością pozostanie na długo w pamięci harcerzy oraz zuchów, nie tylko z powodu ciekawych zajęć, ale również praktycznych gadżetów z których można korzystać przez długie lata. Zadbaj, by podczas zwiedzania miasta czy długich wędrówek uczestnicy obozu wyróżniali się koszulkami czy czapkami, dzięki którym łatwo zidentyfikujesz ich w tłumie.

Zobacz też: