Kubek metalowy / stalowy 650 ml - turystyczny i harcerski

 

Prostu, tani i użyteczny kubek stalowy w trzech rozmiarach.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • Pojemność kubka (wariant)
 • szt.
 • 9,90 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Kubek dla turysty i harcerza - ze stali nierdzerwnej do gotowania

Jeden z najpopularniejszych kubków na obozach harcerskich, biwakach i innych wszelkiego rodzaju wyjazdach. Jest tani, więc nie trzeba obawiać się dużej straty w przypadku zniszczenia. Dobry zarówno do picia napojów zimnych, jak i kawy czy herbaty, a nawet dań typu instant (zupka chińska, "Gorący kubek"). Największy z kubków jest tak pojemny, że mogą z niego korzystać nawet 2 lub 3 osoby!

Pojemność / wymiary:

Pojemność: 175 ml -  wysokość 7 cm / średnica (ø) 6,5 cm - mieści się w standardowej menażce harcerskiej!

Pojemność: 320 ml -  wysokość 8 cm / średnica (ø) 7,5 cm

Pojemność 430 ml - wysokość 9 cm / średnica (ø) 8 cm

Pojemność 650 ml - wysokość 10 cm / średnica (ø) 10 cm

 

Wyjazdy harcerskie i turystyczne mają to do siebie, że wszelkie delikatne przedmioty łatwo ulegają w ich czasie zniszczeniu. Dotyczy to na przykład szklanych i ceramicznych naczyń do posiłków. Odradzamy zabierania na biwak czy obóz ulubionego domowego kubka, ponieważ prawdopodobnie trzeba będzie szybko się z nim rozstać. Kubki plastikowe są także nietrwałe, a poza tym – nie zawsze odporne na wysokie temperatury.

Doskonałym rozwiązaniem na wyjazd jest dostępny w naszym sklepie kubek metalowy, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Trudne warunki harcerskich wyjazdów z pewnością nie wyrządzą mu szkody. Kubek biwakowy nadaje się zarówno do napojów zimnych, jak i gorących – wysoka temperatura nie spowoduje zniekształceń ani zmiany smaku napoju. Niewątpliwą zaletą takiego kubka jest możliwość bezpośredniego podgrzania napoju nad ogniem czy nawet zagotowania w nim wody. Metalowy kubek na biwak może też posłużyć za naczynie do przygotowania posiłku instant – zupki, makaronu lub przekąsek takich jak kisiel czy budyń. Wnętrze i powierzchnię kubka bardzo łatwo się czyści, zabrudzenia usuwa się szybko i bez problemu – tym bardziej, że kubek nie posiada szczelin i załamań, w których mogłyby pozostać niezauważone resztki posiłku czy napoju. Dodatkową zaletą kubka w góry ze stali jest to, że dłużej od plastikowego - utrzymyje temperaturę zawartości. Wszystko to sprawia, że prezentowany towar jest niezbędnym elementem ekwipunku każdego harcerza i turysty.

 

Użyte materiały: stal nierdzewna

 
Jakwybrać menażkę harcerską?

Pojemność kubka (wariant): 650 ml
Kolor: srebrny, stalowy