Chusta Klanza animacyjna i edukacyjna biało-czerwona - 3 m / 24 uchwyty

Wyjątkowa chusta Klanzy w biało-czerwonych barwach. Chusta animacyjna do zabaw dla dzieci, młodzieży i nie tylko :]

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Akson
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 239,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Biało-czerwona Klanza

Wyjątkowa chusta animacyjna w biało-czerwonych barwach - jest to wariacja na temat chust Klanzy, które olryginalnie są wielokolorowe. Tutaj kolory tęczy zastąpiono dwoma kolorami. Jak można wykorzystać taką modyfikację? To już pytanie do Was. Płachty Klanzy to multifunkcjonalne narzędzia, których funkcje ograniczają się jedynie do naszej wyobraźni! Dwa kolory to chociażby dwie współpracujące drużyny, dwa różne zadania lub co kolwiek wymyślicie.

Jeżeli szukasz sprawdzonych pomysłów skorzystaj z naszych książek:

Książka kompendium zabaw animacyjnych z chustami klanza - wyd. Akson
Książka kolorowe zabawy z chustą animacyjną Klanza wyd. Akson

Lub na początek sprawdź kilka pomysłów tutaj: Pomysły zabaw z Klanzą

Chusta to świetny element do zaktywizowania i uatrakcyjnienia zajęć dla dzieci lub też dorosłych - wprowadza przyjemną atmosferę pracy grupowej, sprzyja to integracji grupy i rozładowywaniu napięć. O jej atrakcyjności najdobitniej świadczy popularność rosnąca w błyskawicznym tempie! Multifunkcjonalna chusta animacyjna Klanzy firmy Akson to doskonała pomoc metodyczna w pracy z najróżniejszymi grupami. Chusta, jak każdy nietypowy przedmiot, wzbudza duże zaciekawienie oraz przyciąga uwagę dzieci. Może być wykorzystywana przy zajęciach integrujących, rozwijających refleks i koordynację.

Na okrągłą chustę składa się 12 klinów na przemian białych i czerwonych. Średnica całego koła to 3 metry. Na samym środku znajduje się otwór, przez który przeciśnie się chociażby plastikowa piłeczka ale możemy go oczywiście wykorzystać w dowolny sposób. Użyty materiał jest mocny, a dodatkowo na obwodzie został wzmocniony taśmą, do której są przyczepione uchwyty. Na środku, wokół otworu, chusta jest wzmocniona kilkoma szwami.

Cechy:

 • multifunkcyjna chusta animacyjna
 • materiał: atestowany, wytrzymały, wzmacniane szwy
 • wzmocniony taśmą obwód chusty
 • wzmocniony środek chusty
 • uchwyty: tak z taśmy
 • kolorystyka: biało-czerwona
 • w zestawie praktyczny pokrowiec
 • PRODUKT POLSKI

Wymiary:

 • średnica: 3 metry
 • liczba uchywtów: 24

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR
Rodzaj chusty animacyjnej: Klasyczne chusty Klanzy
Średnica chusty: 3 m
Ilość uchwytów: 24